Ana sayfa > Çözümleri > Sahne Kiralama LED ekran

Sahne Kiralama LED ekran çözümü

Sahne LED ekran komple bir görüntü birkaç blok bölmek veya büyük bir Dinamik ekran kaplaması resim-metinler, Resimler close-up, metinlerin kaydırma, yatay ve dikey hareket vb gerçekleştirebileceğiniz birden çok sıradan video birimleri ile ulaşmak. Sahne renta ekran yaygın olarak büyük eğlence mekanları ve büyük olaylar kullanılır, hafif, hızlı yükleme ve tersanelerinde, esas olarak sarkan ekranı, yerde duran ekran ve kayan ekran ayrılabilir kolay bakım için.


Açıklama.

1. kalıp döküm alüminyum yapısı, deformasyon Yardımcısı ve kolay taşıma için. Buna ek olarak, bir araya getiren ve sökmeye uygundur.
2. destekler akışı rastgele, sinyal farklı dizi ve farklı görüntü efektleri oluşturmak için koyarak karşılar.
3. sinyal biçimleri AV, DP, VGA, DVI, YPBPR, HDMI, SDI vb gibi destekler profesyonel video işlemci donatıyor.
4. ekran parlaklık ve karıştırmak kullanım-in ekran farklı toplu işlemleri sağlayan beyaz ayarı özel ayarı 256 düzeyleriyle destekler.
5 ve Outdoor ürün IP65 giriş koruma, su geçirmez iyi etkisi ile açık araba kullanmak için uygulanır.
6 Equipping store ve taşıma ve aynı zamanda iyi koruma görüntüler için uygun olan uçuş durumlarda her spec ile.
7. sahip yüksek frekans, farklı durumlarda farklı fotoğraf ihtiyaçlarını karşılayan, serinletici Ayrıca blink etkili çekim önler.

Kiralık LED ekran yapısı kaldırma

Sahne alanı görüntülemek için genel ekipman

1. video işlemci ile birden çok sinyal Kanal, canlı yayın, reklam görüntü ve olay yerinde röportaj farklı açılardan Yurdu'ndanormal tatmin edici;

2. splicer komple bir görüntü çeşitli bloklara bölünmesi yüksek ve yeni ekipman tür birden çok sıradan video birimleri ile büyük bir Dinamik ekran ulaşmak için;

3. DVI dağıtıcı birden fazla dijital video çıkışı için kullanılan tek yönlü dijital video girişi ve multimedya uygulama sisteminde birden fazla dijital görüntüleme terminal ile aynı DVI sinyal kaynağının resimleri görüntülemek için işlev, çok kanallı video çıkışı.

Sahne Kiralama LED ekran kontrol sistemi

Newstar sahne Kiralama LED ekran avantajları nedir.

1. kaliteli hammadde

Avrupa ve Amerika'da Newstar büyük çarşı olarak ürün üzerinde yüksek standart gereksinimi var olan istemci. Newstar ham madde ve onun IPQC teknoloji seçme daha yüksek standart var.

2. Ürün kalite ve istikrar, çözüm Servisi

Ambalaj ve sevkiyat, muayene ve test döngüsü çıkarma testi, ölüm lamba muayene, titreşim test, vb gibi ürün istikrarı emin olmak için önce.

NEWSTAR sağlamak sahne Kiralama çözümleri kullanarak göre gereksinimi istemcilerinden gelen. Video işleme gibi struture tasarım montaj ve çözüm öneriyoruz.

Seçtiğiniz sahne Kiralama LED ekranda önce proje ve satın alma, Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd ziyarete hoş geldiniz!