Ana sayfa > Çözümleri > Çevre LED ekran


Stadyum LED ekran çözümü

Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd bir yüksek kaliteli stadyum led ekran, çevre led ekran, futbol led ekran, spor görüntü manufactuer Çin'deki yol açtı.

1. ekran etkisi

Olarak SMD led lamba ve kalite ve açık ekran için yeterli parlaklık standart maliyeti aşağı gelir. Yatırımcılar daha iyi görüntüleme etkisi elde edebilirsiniz Stadyumu ekran SMD modeli seçmek tercih edilir.

2. hizmet (bakım gerektiren bir yol)

Arıza modülleri yerine daha kolay ve daha hızlı vardır. hangi sadece Masası'ndan almaya bir dakikadan az gerekir böylece yardımcı olabilir çalışma ve bakım maliyetini azaltmak için.

3. montaj struture

4. Özellikler

(1) yüksek gri tonlama, parlaklık ve IP derecelendirme
16 bit gri ölçekli resim canlı yapar; 6500nits parlaklık görüntünün IP65/IP54 dış mekan kullanımı güvenilir kılar açık herhangi bir parlak açık ortamda sağlar.
(2) yüksek yenileme oranı, herhangi bir parlama veya su dalgası canlı video için
(3) yüksek yenileme oranı en fazla 3000Hz, Hayır herhangi bir parlama veya su dalgası, başarıyla çözüldü yüksek yenileme hızı gri tonlamalı sorun, kaybı ile mükemmel görüntü performansı sağlamak.
(4) bağımsız destek yapısı, senin düşündüğünden daha istikrarlı zemin
75 ° ve 90°, emin olmak iyi bir görüş açısı arasında esnek. 2 cm mesafe, etkili su geçirmez panelleridir.
(5) oyuncu koruma tasarımı
Özel yumuşak ekran tasarımı, maske ve koruyucu dış saldırı bile, o-ebilmek korumak oyuncunun Emanet. Oyuncu koruma tasarımı. Özel yumuşak ekran tasarımı, maske ve koruyucu dış saldırı bile, o-ebilmek korumak oyuncunun Emanet.