Ana sayfa > Satış öncesi hizmet ve eğitim


Eğitim içeriği
Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd alıcı için ücretsiz eğitim sağlamak için komple eğitim sistemine sahip. Böylece alıcı yetenekli sisteminin çalışması ve bazı temel hatasının üstesinden gelebilecek sistematik eğitim, sonra. Müşteri eğitim ve yerinde temel eğitim bölündüğü eğitim, iki aşamada hakkında eğitim 2-3 kişi. Şirket bir orta düzey ile atanacak başlıklar ve deneyimi yıl profesyonel mühendis eğitici. Ekipman, yapısal ilkeleri, bakım ve yönetim, teknik ve pratik açıklamalar performansını, alıcı yöntemleri ve teknikleri eğitim tamamlandıktan sonra güvenli çalışmasını sağlamak için master olabilir. NEWSTAR alıcı ile ayrıntılı bir sağlamak için acil durum planlarının ilgili adımları, teknoloji gibi işlemleri açılışı için çeşitli eğitim teknik personel olması için sorumludur "eğitim programı programı".
Temel eğitim
Şirket, ana ayrıntılar dahil yürütülen:
Temel bilgisayar bilgisine
Windows işlemi
LED ekran temel çalışma prensibi
Çalışma usulleri ve yönetim sistemleri
Günlük sistem bakım ve güvenlik önlemleri
Yerel eğitim
NEWSTAR mühendis yapmak yerinde alıcı ve teknik personel eğitim, öğretim ekran sistem işlemi, bakım ve onlar, yöntemleri ve teknikleri master planları tamamlanmasından sonra normal çeşitli acil durum için güvenli çalışmasını sağlamak için ana işleçler etkinleştirmek için ne yapmalıyım. Açılış ilgili adımları, işlem ve diğer teknoloji ilgili.
Ana içerik bulunur:
Sistem yazılım yükleme
Görüntülenen bilgilerin günlük bakım
Basit bir yazılım hatası ile başa çıkmak için
Basit donanım hatası ile başa çıkmak için
Yer inşaat sahasında eğitim içerik sistemi yüklemesi ile birlikte eğitim ve hata ayıklama, sistem yükleme ve donanım ve yazılım hata ayıklama katılmak için sistem operatörü.
Eğitim tablo


Ek
1. bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi. Gibi: grafik kartları ve anakartlar, işletim sistemi seçimi. (XP/2000).
2. ortak anlayış arabirimi. Örneğin: COM DVI VGA PCI RJ45.
3. sistem kartlar, güç hatları ve sinyal hatları ve bağlantıları notlar. Örneğin: güç, dağıtım kutusu, kontrol mesafe vs.
4. dağıtım kutusu yapılandırma ve kullanım. Ayrıntılar, lütfen bakın: Newstar mühendislik Kurulum Kılavuzu
5. çalışma prensibi ekranın. Örneğin: zaman uyumlu, zaman uyumsuz, gerçek piksel, sanal piksel, sabit akım, sabit voltaj, modül kabine yapısı.