P10.16 SMD Dış Mekan 1ftx1ft Ön Hizmet LED Reklamı

P10.16 SMD Dış Mekan 1ftx1ft Ön Hizmet LED Reklamı

Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd önde gelen ön servis LED işaretleri ve Çin'de ön servis LED görüntüler üretici ve tedarikçisi konumundadır. Ve her zaman profesyonel dış DIP ve SMD sağlamak için adanmış Ön bakım LED işaretleri OEM ve ODM Hizmetleri, entegre ön servis LED işaretleri ...


Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd önde gelen ön servis LED işaretleri ve Çin'de ön servis LED görüntüler üretici ve tedarikçisi konumundadır. Ve her zaman profesyonel dış DIP ve SMD sağlamak için adanmış Ön bakım LED OEM ve ODM Hizmetleri, entegre ön servis LED işaretleri çözümleri açtı .  

6ft X4 FT.jpg

Kurulum ve bakım konusunda birçok iş yüzünden hala sorun mu yaşıyorsunuz? LED tablonuzu rahat bir yöntemle yönetmenin bir yolunu bulmaya çalışmak zor mu?

Newstar'ın önden erişimli LED tabela çözümleri sayesinde sizi bu sorunlardan kurtarır. Ön realease yöntemi ile öne çıkar. Bir LED işaretinin takılması veya bakımı daha az yer ve zamana ihtiyaç duyar. Bu arada çeşitli piksel perdeleri ve özel boyut tasarımları daha fazla seçenek sunar.

1 ft x 1 ft mm ön hizmet LED modül çözümleri ile önden erişim LED tabela tasarımını gerçekleştirmemize yardımcı olabilir, sadece basit bir kabin yapısına ihtiyaç duyar, işimizi kolaylaştırır. Kabin büyüklüğü modülün oranına göre serbestçe özelleştirilebilir .


Nasıl çalışır ?

Her ön servis modülünün sabitlenmesi için iki vida bulunur ve öndeki iki vidayı çıkarırız, sonra arıza modülünü çıkartabiliriz. Bir arıza modülünün değiştirilmesiyle yaklaşık 5 dakika kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ve ön servis aracı basittir, sadece bir anahtara ihtiyacınız var.

Ön Servis LED Ekranının Avantajları

1. Arıza Modüllerinin Değiştirilmesi daha kolay ve daha hızlıdır. panelden çıkmak için sadece bir dakikadan az zamana ihtiyaç var, işçilik ve bakım maliyetinde tasarruf sağlıyor.
2. Geleneksel led ekranın bakım odasını göz önünde bulundurması gerekir, ancak ön servis çözümü bu sorunlara ilişkin endişelerinizi gidermenize yardımcı olacaktır. Newstar'ın ön servis LED ekranı, gömülü duvar montajı, Sütun çift taraflı ekran kurulumu ve duvara montaj kurulumlarında işleri daha esnek hale getirir.
3. geleneksel sabit LED kabine göre avantajları ile Iç ve hafif durumda.

Akıllı Entegre Kontrol çözümü

0EHOQA7V (40C6% VK3VVW9} 3.png

Newstar'ın en yeni entegre ön servis LED'i reklam çözümünün size çok fayda sağlayacağını belirtti. 3G veya 4G Wifi sinyalli akıllı bir telefon aracılığıyla reklam bilgileri veya programı oluşturabileceksiniz. Kabin boyutu modül boyutuna göre serbestçe özelleştirilebildiği için, perakende mağaza, küçük alışveriş, Benzin İstasyonu reklamcılığı gibi projeleriniz için farklı boyutlarda daha fazla vaka tanımlayabilirsiniz. Ayrıca kiralık iş yapabilirsiniz.

En son entegre ön servis LED'imiz, kablosuz ve kablo kontrol yollarını destekleyen ışık sensörü, sıcaklık sensörü, PSD100 Asenkron kontrol kartı ile reklam çözümünü işaretler. Ön servis dolabı boyutumuz, 1829 mm x 1219 mm gibi serbestçe özelleştirilebilir.


Ve montaj gerginliği konusunda endişelenmenize gerek yok, askıya almanızı veya sabitlemenizi sağlayacak yumuşak bir çözüm sunuyoruz.

 

Uygulama:

Newstar'ın ön servis LED ekranı, dış reklam medyası, devlet ve kurumsal proje kültür ve turizm, spor, propaganda imajı, ticari emlak için ideal bir çözümdür. Sabit dış mekan sabit LED ekran ile karşılaştırıldığında, duvara monte, süspansiyon, duvara gömülü kurulum uygulamasının önceliğidir.

screen.png

P10 4.8x3.84m (1).JPG

Parametreler


P10.16 Dış Mekan Ön Servis 1FtX1Ft
Piksel aralığı 10.16mm Sürüş ic MBI5124
Piksel Yoğunluğu / ㎡ 9.604 nokta Yenileme hızı ≥ 1920 Hz
Led yapılandırma 1R1G1B SMD2727 Parlaklık 00 6500 cd / ㎡
Modül boyutu 304.8mm * 304.8mm Güç tüketimi Ort: 300w / m²
1ft * 1ft Maksimum: 900w / m2
Modül Çözünürlüğü 30 * 30 nokta Gri Seviye (Renkler) 16.7million
LED Çok renkli Görüş Açısı (H / V) 140 ° / 140 °
Panel boyutu (WxH) Özelleştirilmiş Ömür 100000Hours
Dolap Malzemeleri Alüminyum / Demir Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 60 ℃
Minimum İzleme Mesafesi 10m Garanti 2 yıl
Sürüş modu 1/3 belgeleme CCC, CE, Roş, etl UL

Bizden toptan P10.16 açık ön hizmetine hoş geldiniz. (Ivy2019.9.4)Bir çift: P10.16 1ftx1ft Dış Mekan SMD LED Burcu

Sonraki: P6.35 Dış Mekan 1ftx1ft Ön Hizmet LED Reklamı