Yeni LED Ekranı Artarken Nelere Dikkat Edeceksiniz?

Yeni LED Ekranı Artarken Nelere Dikkat Edeceksiniz?

Date:Apr 01, 2018

Günümüzde, LED ekran hızlı bir şekilde LCD'lerin yerini alıyor, bu da teknolojiyi yeniden tanımlamanın yollarını gösteriyor. Burada yeni LED Ekranı ararken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta olduğuna dikkat çekiyoruz.


LED video ekranları yumuşak yayan diyotlar kullanır ve teknolojinin en yeni beyinleridir. işletmelerin hızla büyümesiyle birlikte reklam metodolojileri de ilerledi. İş sahipleri ve şirketler, şirket fikirlerini ve güvenilirliklerini yaygınlaştırmak için dış reklam konseptlerini sürekli olarak kullanıyorlar. Özel LED'ler şeklindeki elektronik mesaj panoları, karayolları ve yollardaki kurumsal tabelalar için seyircileri daha iyi etkilemek için kullanılır.


İyi bir LED ekranın nasıl satın alınacağını bilmek istiyorsanız, LED'lerin LCD'lerden farklı olmasını sağlayan özelliklere bakmak zorundasınız: LED'ler, filamentler kullanmaz, daha verimli ve uzun ömürlüdür, çoğunlukla gelişmiş nesil aydınlatma kaynağı olarak adlandırılır Düşük güç tüketir, dolayısıyla çoğu uygulamada yaygındır, verimli aydınlatma performansına yardımcı olan karmaşık kontrol devrelerine sahiptir. LED ekranlar genellikle her türlü iklim koşulunda çalışır ve ayrıca erozyona karşı dayanıklıdır. Herhangi bir toksik duman yaymaması, müşterileri ve dış mekan reklamcılığı için işletme sahipleri arasında favori olmasını sağlar. Çevre dostu cihazlar oluyor.


Sizi bir LED'e hemen yatırım yapmak için nedenlerle aramanızı sağlayan özelliklerin yanı sıra; ayrıca satın alırken gerekli olan faktörleri de bilmelisiniz. LED satın alırken değerlendirilecek en önemli parametreler aşağıdadır:


Açık hava reklamcılığı için kullanıyorsanız, en zorunlu faktör dış mekan LED ekran işaretinin uzunluğunu tahmin etmektir. Herhangi bir LED video ekranı satın almadan önce Pixel, Pitch ve Matrix incelenmeli ve analiz edilmelidir. Dikkat edin ve kurulum ve bakım için yer ayırın. Yazılım ve donanımın uyumluluğu, dikkat edilmesi ve dikkat edilmesi gereken diğer bir göstericidir. Uygulama yazılımını ve işletim sistemlerini desteklemelidir. Belleğin yüksek ve dinamik ekran özelliğine sahip olduğundan emin olun.

1 (12).jpg

Bir çift: Görüş Açısı ve Okuma Açısı Arasındaki Fark Nedir?

Sonraki: İMKB Standımızı Ziyaret Ettiğiniz için Teşekkürler