Yüksek Kalitede Dış Mekan LED Ekran Nedir?

Yüksek Kalitede Dış Mekan LED Ekran Nedir?

Date:Sep 28, 2017

Tüm açık LED Göstergeleri eşit şekilde oluşturulmaz. Çok seçenek ve özellik bulunduğundan, en uygun olanı seçmek zor olabilir. Bazı LED Ekran, en iyi fiyatlı dış mekan LED ekranını sunmaya odaklanan bazıları kalitesini vurgulamaktadır.

Hangisini seçmek istersiniz?

En Düşük Fiyat LED Ekranları?

Onları sadece fiyattan canlandıran imalatçılar genellikle uzak duran şirketlerdir. Bu tür şirketler hızla gelir ve gelir. En ucuz ürüne sahip üreticiler, LED ekran için kullandıkları dahili bileşen tipi konusunda genellikle çok köşeyi keser. Bu, düşük kalitede ucuz ürünlere yol açar. Düşük kaliteli firmaları örtbas etmek için ürünlerini tanımlamak ve satmak için lüks pazarlama terimlerini kullanın.

Tipik olarak en ucuz fiyatlarla bir LED ekran üreticisi:

Düşük parlaklık seviyeleri - yalnızca 5.000-6.000 NITS

Mesajlaşma yazılımını kullanmak zor - destek eksikliği ve hantal

Uzun parçalar ve destek zamanlar açar

Kalite Belgelerinin olmaması-UL Listesinde değil, cUL Listelenmiştir veya CE Listelenmiştir

Kötü Garanti - en az 2 yıl parça garantisi

Piksel Paylaşımı veya Sanal Çözünürlük - ledli görüntü görüntülerini keskinleştirmekle birlikte uzun vadede iddia eden yazılım, görüntü netliği ve LED modüllerinin ömrü ile ilgili birçok sorun yaratacaktır.

Yüksek kaliteli LED ekran nedir?

Ürünleriniz hakkında dürüst ve açık sözlü davranarak işletmeniz her zaman büyüyecek ve müşteriler kaliteinize güvenecektir.

Kaliteli bir LED ekran ve üreticiyi ararken, ledli ekranların şu şekilde olup olmadığını kontrol edin:

Sıcaklık ve İklim Testi - eksi -22 derece ila 122 derece derece arasında olan cihazlar, üreticinin gerçekten endüstriyel sınıf iç bileşenleri kullandığı anlamına gelir. Bu, en zorlu ortamlarda bile yıllarca güvenilir performansa eşittir.

Strict Testleri Geçiriyor - LED ekrana gelmeden önce test edilmeli ve aşağıdaki testi geçmelidir: Sinyal Dürüstlüğü, Soğuk Başlatma, Yayılan Emisyonlar, Termal, Etki, Alev, Yağmur, Bağışıklık ve Aşınmaya Karşı Koruma testleri.

Destek Materyalleri ve Ücretsiz Eğitim - önceden kaydedilmiş yazılım eğitim videolarının kütüphanesi ve ücretsiz canlı yazılım eğitimi.

ISO 9001: 2008 Sertifikalı İmalat Kalitesi üreten şirketler, şirket sağlam bir şirketin büyük bir işaretidir. Bu tür bir sertifika, kaliteye eşdeğerdir.

Garanti - minimum 2 yıl garanti. Garantiyi kendi başına idare eden ve üçüncü taraf bir sigorta şirketini kullanmayan herhangi bir şirket, üreticinin ürettiği ürünlerin kalitesine inanmaktadır.

001.jpg

Bir çift: LED Ekran Malzemesi Analizi

Sonraki: LED Ekran Nasıl Bölünür?