En iyi Çin LED çipi ve paket üreticiler zam

En iyi Çin LED çipi ve paket üreticiler zam

Date:Sep 19, 2016

Yoğun fiyat savaşları bir ortamda, bir şey yakalayabilirLEDüreticileri dikkat andquot fazla; fiyat hikes.andquot;

Çin LED üreticileri MLS, Kinglight ve diğer üreticilerin Mart 2016 yılında onların ürün fiyatlarını yükseltti. Başka bir dalga fiyat zammı ne zaman San'an Opto ve Tayvanlı LED üretici Epistar fiyatlarında artış Mayıs ayında oluştu. Son Pazar söylentiler doğru başka yuvarlak-in fiyat upticks gelin.

Birçok üreticiler zam LED çipi fiyatları

Bazı üreticiler San'an Opto imzalı bir mektup ürün fiyatları fiyat nedeniyle 10 oranında yükseltmek olacaktır belirten Weixin, hammadde zamları Çin'in sosyal medya platformu üzerinde serbest ve çalışan maliyetleri arttı.

San'an Opto deyim göre % 27'den fazla ABD $1,316.80 yılın başında altın fiyatları yükseldi ve safir substrat fiyatları da 30 Haziran-göre % kadar vardı. Küçük ve orta ölçekli LED çipi boyutları, minyatür de sıralamak için çalışan işçi sayısı arttı ve üretim süreci daha sonraki aşamalarında ürünleri test. Bu diğer faktörleri ile birlikte şirketin artan çip perakende fiyatları arkasındaki itici karar vardı.

HC Semitek, aynı zamanda düşük brüt marjı, ürünlerin fiyatları ayarlanabilir şirketin pazarlama müdürü Songgang Si dedi.

Bir üst katman LED çipi üreticisi tarafından % %5 10 kaldırdı şirket chip fiyatları da kaydetti.

Başka bir ikincil LED çipi üreticileri Ayrıca bazı LED çipi üreticileri fiyatları 2016 yılında birkaç kez artırdı iddia etti.

Dikkati, birkaç LED çipi üreticileri küçük ve orta ölçekli LED çipi fiyatları yükseltti. "Küçük ve orta ölçekli LED çipler çok yüksek üretim maliyetleri, ve 2015 beri LED çipi üreticileri arasında yarışma yoğunlaştırılması düşük temel maliyetleri, sonuçlandı" sı söyledi. "Son,LED fiyatıupticks Ayrıca makul ribaunt için yer almıştır."

İkincil LED çipi analiz üretici fiyatı yükseltir küçük ve orta ölçekli LED fiş aynı kaynaktan esas olarak LED fiş LED paket üreticilerin tedarik malzemeleri sıkma için liderliğindeki Ağustos ayında neden oldu, ayrıca MLS'ın üretim kapasitesi sıkılır LED çipi üreticileri üretim kapasitesi genişlettim. Çip üreticileri genellikle küçük ölçekli fiş genellikle üretim özelleştirilen iken daha karlı için tahsis etme üretim kapasitesi LED çipler, büyük ölçekli öncelik verir ve sınırlı kaynağı teklif etti.

"Bu durum altında küçük ve orta ölçekli LED paket üretim giderek daha zor olacak" bir üst çip üreticisi bir kaynaktan söyledi. "Ancak, üretim kapasitesi genişleyen çip üretmektedir yeni ekipman henüz yüklenmemiş, ne de başlamış üretim, ama bir kez bu makineleri girilen üretim yeni bir fazlalık durum olabilir. Bu nedenle, küçük ve orta ölçekli LED çipler geçerli tedarik sıkıntısı sadece geçici bir durum."

İlk katman LED üreticinin aynı kaynaktan kaydetti, LED çipi fiyatlar kısmen neden tarafından artan hammadde fiyatları, ortada iken bir sıkıntısı LED paket piyasadaki yetersiz çip kaynağı nedeniyle. LED çipi üretim ambalaj kapasite ve genişleme hızı gecikmeli ve ne ölçüde etkisi tüm LED çipi ölçüler küçük orta boy LED'ler diğer çip ürünleri kapsar.

Bazı LED paket üreticileri zam

Hatta LED paket üreticileri, önde gelen Çin LED Paketleyici MLS gibi fiyatlarını yükseltti. LEDinside'nın ağ dolaşan başka bir MLS deyim belirtilen RGB LED fiyatları 1 Eylül 2016 itibarıyla 5 oranında artan hammadde fiyatları değişiklikler nedeniyle ortaya çıkacaktır.

MLS genel Yöneticisi Lawrence Lin LEDinside ile bir telefon görüşmesi sırasında fiyat uptick doğruladı. Şirket, diye ekledi için LED aydınlatması, özellikle yükselen hammadde maliyetleri nedeniyle kullanılan ürün fiyatlarını yükseltti.

LED paket için görüntüler, konusunda uzmanlaşmış diğer Çinli üreticilerin de yansıyan belirli ürün fiyatları ayarlandı. Ancak, paket üreticileri uygulamaları aydınlatma konusunda uzmanlaşmış henüz fiyat artışları anons değil.

Yanıt vermek olsun herhangi bir zammı şirket ürün fiyatları, Gaoyang Wang, Honglizhihui Başkan Yardımcısı dedi: "şirketin LED çipi kaynağı olan son emir ve herhangi bir fiyat yükseltme bildirim olmamıştır."

LED çipi fiyatlarındaki artan fiyat artışları rağmen fiyatları yükseltmek paket üreticileri için zor olmuştur. "Genel olarak, LED paket fiyatlar daha istikrarlı," dedi Gaoyang Wang, Honglizhihui Başkan Yardımcısı.

TongYiFang Optoelektronik Başkan Yardımcısı Wen Liu esas olarak yüksek güç ışık kaynakları ve CoB LED'ler üzerine odaklanmıştır, ancak onlar yükseltilmiş fiyatları hakkında haberdar olduğunu değil. "Genel olarak, LED paket fiyatları normale."

İnce LED ekranlar Pazar büyüme aşaması girmek ve hızla genişleyen, LEDinside kıdemli analisti Figo Wang dedi ki. Aşağı akım sektöründe yüksek pazar talepleri ve teknoloji gelişmeler ince LED paket ve LED çipi görüntü talepleri, bazı fiyat ayarlamaları kaynaklanan mahmuzlu.

"Aydınlatma paketi üreticileri (ürün fiyatları) akış yukarı ve aşağı akım üreticileri tarafından sıkıştırılmış" Wang dedi. Paket sanayi yarı yolda at değiştirilmez sektör LED tedarik zincirinin bir parçası olarak sınıflandırılır.

LED çipi ve paket fiyatları 2016 yılında yetiştirildik ve çoğunlukla eğilimleri ile Pazar görüntülemek vardır, diye ekledi. Görüntü pazarın yükselen talepleri ekran sanayinin LED çipi ve paket sektörlerinden etkiledi ve sıkma etkilenen ürünleri, aydınlatma ve görüntüler için sağlar. Fark LED ekran fiş ve aydınlatma cips EPI-gofret ekipman ve çip üreticisi doğrudan rakip nerede EPI-gofret teknolojisidir. Görüntü Pazar koşullarını iyileştirmek gibi imalat, tedarik sıkıntısı LED fiş aydınlatma uygulamaları için neden göstermek için üretim kapasitesini cips Eğer çip üreticileri bazı transfer edecek.

"Genel olarak, aydınlatma talepleri dikkate değer gelişmeler Maliyet ayarlamaları uygulamaları aydınlatma LED fiyat arkasındaki birincil neden zamları, ama fiyat uptick-ecek var olmak mahdut," Wang demiştin. "LED paketleri aydınlatma için ters yönde sektöründe artan malzeme maliyetleri şimdi bakacak şekilde, yüksek maliyetleri aşağı akım istemcilere aktarmak zor oldu."


Bir çift: Nasıl doğru LED ekran seçmek için

Sonraki: % 20 den fazla büyümeye açık LED ekran pazar büyüklüğü 2024 tarafından 22 $.4bn ulaşmak için CAGR: Global Pazar trendleri Inc.