Dünya'yı kurtarmak için: parası küresel LED ekran piyasadan talep için enerji tasarruflu

Dünya'yı kurtarmak için: parası küresel LED ekran piyasadan talep için enerji tasarruflu

Date:Apr 25, 2016

Artan talebi verimli aydınlatma, fikstür ve görüntüleme için küresel LED Pazar güçlü büyümenin açmıştır. LED veya ışık yayan diyotlar en iyi bir spektrum ışık yayan diyotlar bir video görüntülemek için kullandığı bir düz panel ekran olarak tarif edilebilir. Bu diyotlar inanılmaz parlaklık sunuyoruz beri LED ekranlar giderek kurumsal evler açık promosyon faaliyetlerini yaymak için kullanılmaktadır.

Dizi faydaları ve sunduğu işlevleri sayesinde, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonu sinyalleri, LCD ekranlar ve diğerleri arasında uygulama LED ekran Pazar sahiptir. LED'ler de giderek mağaza işaretleri gibi açık görüntüler, araç ve bill panoları dijital adı levha için kullanılmaktadır. LED aydınlatma görsel ekran dışında sunmak için de kullanılabilir, bu da diğer dekoratif ve fonksiyonel amaçlar için kullanılır.

Giderek artan bilinci LED ekran piyasa artırmak için enerji tasarrufu hakkında


Son kullanıcılar arasında enerji tasarrufu hakkında farkındalık büyüyen küresel LED görüntüler Pazar genişlemesi açmıştır. Dizüstü bilgisayarlar, LCD televizyon ve monitörler LED teknolojisi uygulama artan ile LED görüntüler Pazar-olduğunu tanık yatırım bir dalgalanma üreticilerin dünya çapında lider tarafından. Küresel LED ekran pazarda açılması etkileyici büyüme fırsatlarını da piyasaya girişim için yeni oyuncular artan sayıda çekmiştir. Dolayısıyla, piyasada rekabet daha da, hangi belirli sanayi ihtiyaçlarına hitap için yenilikleri uçtan uca çözümler odaklanmak için anahtar oyuncular açmıştır yoğun. Gelişmiş araştırma ve geliştirme yatırım sonucunda, çeşitli iyileştirmeler LED teknolojisinde tanıtılmaktadır.


LED ekran Pazar yöneltmek için açık hava reklam eğilim

Çeşitli faktörler arasında küresel LED sürüş görüntüler pazarında, açık hava reklamcılığı için LED ekranlar için artan talebi en önemli faktördür. LED ekranlar, enerji verimliliği, çevre dostu uygulama, düşük işletme maliyeti ve yüksek dayanıklılık, hangi sayesinde pazarlamacılar ve reklamverenler LED ekranlar açık kampanyalar ve promosyonlar için kullanılacak keener olmuştur gibi gelişmiş özellikler sunar. Ayrıca, canlı gösterileri, konserler, konferanslar ve artan spor etkinlikleri sayısı ile LED ekranlar için talep önemli ölçüde ilerledi.

LED ekranlar büyüme engel yüksek ilk maliyet

Her ne kadar üreticileri LED ekran uygulamaları genişletme üzerinde sermaye vardır, LED ekranlar yüksek ilk maliyet incelemeye #39; inhibe muhtemeldir s büyüme bir ölçüde. Onun yüksek fiyat nedeniyle piyasadaki LED ekranlar için özellikle Hindistan ve Çin gibi fiyat duyarlı ekonomilerde bir aksilik şahit olacaksınız. Ancak, LED ekran fiyatları giderek teknolojik gelişmeler, böylece yakın gelecekte darboğaz etkisini azaltarak tanıtımıyla reddeder.

LED ekranlar için talep açısından en hızlı büyüme kaydetmek için Asya Pasifik

Global ışık yayan diyot Pazar renkli ekran, uygulama, türleri ve Coğrafya temelinde bölümlenmiş. Açısından farklı ürün kategorileri, içine LED ekran Pazar sınıflandırılabilir yüzey monte LED ekranlar ve geleneksel LED ekranlar. Uygulama dayalı, piyasada dijital tabela ve günlük ofis uygulamalarının içine bölümlenmiş. Aydýnlatma segment akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, PC monitörleri ve televizyon içerir.LED ekran Dijital Tabela pazarı için Pazar kapalı tabela ve açık tabela bölünmüş. Buna ek olarak, renk ekran teknolojisine dayalı, LED ekran piyasada tam renkli LED ekranlar, üç renkli LED ekranlar, sınıflandırılır ve tek renkli LED görüntüler. Coğrafya ile ilgili olarak, Avrupa, Asya Pasifik, Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanı LED göstermek için önemli pazarlar vardır.

Anahtar coğrafi kesimleri arasında Kuzey Amerika ve Avrupa'da topluca tutun lionand #39; s pazar payı. Ancak, bir bolluk son kullanıcılar arasında artan talebi için LED ekranlar sayesinde, Asya Pasifik LED ekranlar için Pazar en hızlı büyüme önümüzdeki yıllarda kayıt için bekleniyor.


Bir çift: Epistar küçük Pitch LED ekran pazarı için olumlu bakış açısı onadı

Sonraki: Uygulama ve küçük piksel LED ekranlar geleceği