Halkın Yaşamında LED Ekranın Önemli Rolü

Halkın Yaşamında LED Ekranın Önemli Rolü

Date:Jul 28, 2017

Çeşitli alanlarda eğlence, spor, ulaşım istasyonları, işletmeler ve diğer kurumlarda yaygın olarak kullanılan doğa avantajları ile zenginleştirilmiş olan bilim ve teknolojinin gelişimi ile geniş ekranı LED, bilgi, haber bültenleri, reklam yaygınlaştırılması haline gelmiştir en yaygın görüntüleme ortamı.

LED ekran seti bilgileri, eğlencesi, propaganda fonksiyonu ve zengin bilim ve teknoloji içeriğiyle, hassas renk performansıyla yeni bir yüksek teknoloji ürünü olarak bir makine manzarası oluşturabilir. Genel olarak, LED ekranın işlevi iki kategoriye ayrılabilir:

1. video ve metin bilgileri serbest bırakılması

Sistem, haber, bilgi, politika ve yönetmelikler, hava tahmini, kolaylık bildirimi, kamuya açıklama bilgileri, acil durum bildirimi yayınlamak için video, resim, metin ve diğer araçları kullanabilir; yukarıda belirtilenler sınıflandırma ve gruplara ayrılmış bölümlere göre yapılabilir, aynı zamanda herhangi bir zamanda ekleme yetenekleri sağlanabilir, bilgilerin derhal aktarılması için bir garanti sağlanır.

2. canlı TV ve canlı yayın

Şehir imajı proje inşaatında olduğu gibi, hükümetin çalışmaları pencere birimleri olup, genel modül veya tüm terminal yayın TV haberleri canlı video vb. Kullanarak kamuya haberler ve sosyal hizmet sunabilir.

{42C9DA18-9410-4815-99E0-4355C5C04460}.jpg

Bir çift: LED Ekran Nasıl Bölünür?

Sonraki: PCB Board Fiyatları Artıyor! LED Endüstrisinde En Çok Stresli Şey Kimdir?