Küçük Adımlı LED Ekran Endüstrinin Ana Akışıdır

Küçük Adımlı LED Ekran Endüstrinin Ana Akışıdır

Date:Mar 21, 2018

Bildiğimiz gibi, küçük perde ledli ekran genellikle 2 mm'nin altındaki işaret mesafeli bir iç mekan LED ekranıdır. Şu anda, küçük perde led ekranı güvenlik izleme, komuta ve kontrol merkezleri, radyo ve televizyon istasyonları, tiyatrolar ve diğer üst düzey alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Genel ekran: Küçük alanlı led ekranlar, otel lobilerindeki bilgi bülten panoları, havaalanları, sinemalar ve hastanelerin yanı sıra kurumsal görüntü propagandası, müze kültürel emanet gösterimi ve spor stadyumu skor tabloları gibi çeşitli kamu bilgi ekranı alanlarında yaygın olarak kullanılır .

İşletme Eğitimi: Küçük ekranlı led ekranı, kurumsal toplantı odaları, yönetim kurulu başkanının ofisi ve çevrimiçi video konferans gibi çeşitli ticari uygulamaların ihtiyaçlarını da karşılayabilir.

Piyasadaki ana küçük perde LED ekran modelleri şunlardır: P1.25, P1.5625, P1.667, P1.875, P1.923, P2, vb. Küçük perde led ekran ve konvansiyonel led ekran, piksel kontrol teknolojisi daha gelişmiş ve güvenilir, büyük ölçüde ekran görüntü oynatma parlaklığını, tekrarlanabilirliği ve tekdüzelik artırabilir. Bu nedenle, küçük perde led ekranı daha yüksek bir kullanım değerine sahiptir ve geleneksel DLP arkadan projeksiyon ekranı ile karşılaştırıldığında, avantajları da çok açıktır.


002.jpg

Bir çift: Ücretsiz

Sonraki: P3.91 Kapalı Kiralık 40sqm ABD için