Altı LED ortaya çıkan eğilimleri Çin'in 13 beş yıllık planı görüntülemek

Altı LED ortaya çıkan eğilimleri Çin'in 13 beş yıllık planı görüntülemek

Date:Mar 25, 2016

Çin resmenserbest bırakmak 13inciÇok önemli bir belge sadece o değil, beş yıllık Plan,Çin'in kalkınma aşağıdaki beş yılda temelini, ama gelişen yatırım fırsatları oluşturabilir ülkenin ekonomik dağıtım açıkça göstermektedir. Ama tam olarak hangi Pazar sektörleri ve ortaya çıkan eğilimleri takip edecek yeni - yayımlanan planı? GerekirLEDgörüntüleme satıcılar yatırım doğru piyasasında, gelirlerini potansiyel olarak uçmak.

Sanal gerçeklik

Küresel sanal gerçeklik teknolojisi hala aşamasında bir erken neredeyse bir yüzyıl gelişmeler rağmen hala gelişmeler tedarik zincirleri ve imkanları vardır.

Ancak, sanal gerçeklik teknolojisi potansiyeli sonsuzdur ve oyunlar, videolar, eğitim, spor, uzay araştırmaları, ilaç ve diğerleri içinde uygulanabilir. Şu anda, birçok önde gelen sanayi gözlemciler beş yıl içinde VR teknolojisi gelişen geleceğe iyimser.

Şu anda, LED ekranlar Augmented Reality (AR) cihazlarda kullanılan sanal gerçeklik etkileşiminin yeteneğine.

Spor sektörü

Son bir yıl içinde Çin Sanayi Liderleri olmuştur Yurtdışı spor varlıkları yavaş yavaş sanayi iş modelleri olgun ilerletmeniz hedefleme, ya bilet satarak, medya edinme yayın hakları ve sponsorlar veya ilgili spor başlatılması merchandises. Bu nedenle, spor endüstrisi kalite yarışmalar kaynak ve geniş hedef kitleye grupları ile tercih yatırım hedef olmak kalacaktır.

LED ekranlar uzun spor sektöründe uygulanan ve büyük spor etkinlikleri de vazgeçilmez bir medya bugün haline gelmiştir. Ürün özelliği yüksek parlaklık, renk, ömür boyu ve uygulamaları esneklik, LED ekranlar içinde görüldü birçok events─ 2008 Yaz Olimpiyatları 2010 Asya Oyunları spor, 2011 Dünya Üniversite Yaz oyunları ve 2014 Kış Olimpiyatları tüm kullanım LED büyük bir miktar görüntüler açılış ve kapanış törenleri veya iç ve dış bilgi, arena ve diğer görüntüler stadyum çevresinde görüntüler. Spor LED ekran uygulama artmıştır ve piyasa değeri yeni rekorları devam ediyor.

Cloud computing

Bulut bilgisayar teknolojisi, genel ve bireysel bulut piyasalar büyümeye devam kullanmak işletmeler için durdurulamaz bir eğilimdir. Birçok LED üreticileri kendi bulut platformlar bilgisayar inşa ettik ama pazar paylarını sınırlı. Bir sanayi göre Çin'in iç bulut Pazar bilgisayar hala daha imalatçı çekmek bir mavi deniz kaynağıdır. Bu nedenle, kendi bulut bilgi işlem daha önce elde edebilirsiniz yerleşik LED üreticileri varlığı Pazar.

Büyük veri

Büyük 2013 2015 için veri yatırım toplam Finans 800 milyon dolar, 1.54 milyar USD ve 20 milyar USD, ve orada 10, 42 ve proje süresi boyunca finansman 50. Büyük veri hemen her işletmeler nüfuz.

Şu anda, üreticileri açık tabela sanayi gelişimini sağlamak standart açık LED ekran tesisler için arama iken gelişmekte olan dijital medya hızla gelişiyor. Büyük veri analizi açık tabela yönetimi ve dijitalleştirme ile sorunları mücadelede vazgeçilmez teknolojisidir. Açık reklam iş sadece büyük veri analizi uygulayarak darboğaz zarar verebilir.

Şirket müşterilerine marka sahiplerinin etkili ayarı'nda hedef kitle, özellikle de mobil terminal olanlar etkinleştirme, reklam alıcıları çözümlemek için büyük verileri kullanır. Bu arada, bazı aydınlatma kontrol sistemi üreticileri Sanayi İçerdekiler göre büyük veri analizi için spor etkinlikleri, gelişmeye başlamıştır. Büyük veri gelecek vaat eden bir görünüm içinde belgili tanımlık gelecek gibi görünüyor.

Tıbbi donatımı

Çin tıbbi malzeme sanayi geç bir başlangıç oldu ama hızlandırılmış bir hızla gelişmektedir. Çin'in tıbbi ekipman piyasası 2001 yılında RMB 255.6 milyar bileşik büyüme oranı için % 23, 2014 yılında RMB 17.3 milyar 15 kat daha büyük büyüdü. Çin'de, % 15'den az için hesapları ise genel tıbbi ekipman piyasası hesapları küresel ilaç pazarının yaklaşık % 40, ekonomi büyüyen ve hızla nüfus yaşlanma tıbbi malzeme için büyük bir potansiyel olduğunu anlamına gelir. Bu arada, yeni ilkeler de dahil olmak üzere, giriş Özel onay yordamı üzerinde Chinaand #39; s yenilikçi tıbbi cihazlar(Geçici)Kesinlikle güçlü Pazar olarak şirket içinde imal edilmiş yenilikçi tıbbi malzeme için sağlayacaktır.

Üzerinde kapsamlı klinik pratikte dayanarak, biyomedikal uzmanları dünya çapında genellikle tıbbi malzeme LED tabanlı He-Ne ekipman ışık tedavileri için lazer tabanlı değiştirmek mümkün olduğunu kabul ediyorsunuz. LED tabanlı ışık tedavisi donanımları da sonsuz gelişme vardır.

Kültür ve eğlence

Bu Çinli yatırımcılar ve üç büyük veri liderleri, Baidu, Alibaba ve Tencent, Bütün yıl in2015 eğlence piyasasında rekabet harcadığı söyleniyor. Tüketimi artan Çinli tüketicilerin içine eğlence başlattı, tüketici nüfus da genç olma ve daha fazla harcamak. Geçen yıl bağımsız film yapımcıları da büyüdü, "Güle güle Bay kaybeden", "Canavar avı", "Kayıp üzerinde yolculuk" serisi gibi filmler ve "Hayalet darbeler dışarı Light" tüm Çin'de gişe rekorlarını kırmıştır. Buna ek olarak, "2D kültür" ortaya çıkması Çince ve Japonca video oyunları ve Japon anime için artan grafik etkisi atıfta terimi giderek parçalanmış veya bağımsız üretilen dijital içerik yükselişi üretti. Medya bu yeni formları çok sayıda yeni iş modelleri ve fırsatlar yaratacak yeni nesil kullanıcıya olan yeni bir eğlence patlaması açmıştır.

Uzun yıllar boyunca, sinema salonları için LED ekranlar tanıtan her zaman biri üreticilerin amacı olmuştur. Maliyeti ve teknik atılım iyi pitch LED'ler düşürücü, beklemeye film sinemalarda kullanılmak üzere LED'ler için çok uzun sürmez.

Bir çift: 2016 LED ekran pazar fırsatları

Sonraki: Nasıl doğru LED ekran seçmek için