Ana sayfa > Haberler > İçerik

En iyi görüntü bir LED ekran sisteminden gösterilen

Bir onların ilk LED ekran aldığınızda en büyük sorun insanların yüz görüntüleri de ekranda gösteren üzerine koyuyor. Temelde, bir LED ekran bilgisayar ekranından önemli ölçüde farklıdır ve senin görsel teknolojinin en iyi şekilde yapmak için biçimlendirilmiş olması gerekiyor. Sadece sabit diskinizdeki işareti üzerine BMP bırakarak çoğu zaman, kötü bir görüntü için LED üzerinde yol açacaktır.

LED ekran teknolojisi anlamak için gelirsen, ancak, o zaman sen müşterilerinize girişeceğini büyük, göz alıcı görüntüler ile yukarı gelebilirsin.

Çözünürlük

Bir LED göstermek hakkında akılda tutmak için ilk bilgisayar monitörünüzün daha daha düşük bir çözünürlük olacak şeydir. "Çözüm" sadece kaç piksel (nokta) ekranındasınız anlamına gelir ve satır ve sütun bir ölçümdür. Modern bilgisayar monitörü bir LED çözünürlük 80 x 208 ya da 48 x 96 gibi daha fazla olacak ise 768 x 1024 veya daha yüksek çözünürlüğe sahip olacak. Kullanılabilir ayrıntı düzeyindeki büyük bir fark vardır.

Bir büyük boy resmin bu LED ekranlar birinin üzerine koymak çalışırsanız, bir sürü görsel bilgi daha küçük biçimine dönüştürmek için kullanılan sıkılmış gibi kayıp olacak. İnce detaylar ve, özellikle, küçük metin bozuk olması veya bile tamamen görünmez hale.

Bozulma kaçınarak

Bir LED oturum veya LED mesaj panosu ilk yararlanarak yanlış şekli olan görüntüleri kullanmak çalışarak olduğunda diğer önemli bazı insanlar hatasına düşer. Bu her zaman doğru olmasa da, LED ekran teknolojisi daha geniş daha yüksek çözünürlükleri lehine eğilimindedir. Bir LED ekran çözünürlüğü 96 x 288, üç kat yüksek olduğu sürece olan gibi olabilir. Sinema salonları bir standart TV ekran ve gördüğünüz geniş ekran görüntü arasındaki fark olarak düşünün.

Yanlış şeklini görüntülenmesi için bir resim kullanıyorsanız, sıkılmış bozuk ve kadar sona erecek. Görüntü göstermek için çok uzun ise, bu ", örneğin ezilmiş hale". Bu bozulma kötü görüntü yapar ve LED tabela etkinliğini sınırlar.

Resim görüntülemek için uygun

Bu sorunun çözümü oldukça basittir: LED ekran uyacak görüntüsü oluşturmanız biçimlendirmeniz gerekir. Hemen hemen, herhangi bir resim editörü bir bilgisayarda bile standart Windows, temel Microsoft Paint programı farklı kararlar için bir resmi yeniden boyutlandırmak için yeteneğine sahiptir. Bir resim bir LED ekranda görüntülemeden önce el ile önceden nasıl göründüğünü görmek için yeniden boyutlandırın. Bozuk veya belirsiz hale gelirse, biçimi sığması için resmi düzenlemek gerekir.

Bu aynı zamanda bir LED mesaj panosu kullanıyorsanız, metin için geçerlidir. Düz sans serif yazı tipi Arial gibi sadık çalışın. Daha karmaşık yazı tipi, almak için daha büyük olasılıkla öyle bir LED ekranda bozuk.

Paket servisi olan Restoran

LED teknolojisi görüntülemek en iyi şekilde yapmak görüntüleri için özel olarak biçimlendirilmiş sağlanması gerektirir. Ekranda uydu görüntüleri düzenleyin ve onları onları canlı yayına sahip önce önizleme. LED ekran sisteminden en almak için anahtar bu.