Profesyonel spor salonu Led göstermek ve spor görüntüler çözüm yol açtı.

Profesyonel spor salonu Led göstermek ve spor görüntüler çözüm yol açtı.

Date:Dec 20, 2015

Etiket: Spor LED ekran, spor salonu LED ekran, çevre led ekran, Stadyumu LED ekran, Stadyumu LED ekran, spor LED ekran

Shenzhen Newstar profesyonel spor önde gelen led ekran, spor salonu led ekran, led Stadyumu ekran, çevre led ekran üreticisi olan Çin, ve adanmış en son spor sağlamak için led DISPLAY SOLUTIONS onun müşterileri için.

Yüksek parlaklık ve büyük istikrar bizim spor görüntüdür. LED ekran canlı yayın için uygundur, ağır çekim r/RW ve puanları ve reklam gösterebilir. İleri teknoloji ve bizim geniş deneyimi kullanarak üretilen, bizim spor LED ekran kaliteli ve CE, RoHs uyumlu olduğunu. Bizim ekran modelleri geniş bir yelpazede geliyor.

Spor LED görüntüler hakkında

Teknik çözüm spor LED için Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd görüntüleme

1. yüksek kaliteli bileşenleri

LED lambalar: yüksek-parlaklık ve antistatik LED lambalar ile geniş görüş aralığı ve 2000V antistatik yeteneği.
IC sürüş: ICs geçerli kazanç kontrolü ile sürüş sürekli geçerli LED; hafif çürüme istikrarlı bir parlaklık korumak için kontrol edilebilir.
Bağlantılar: kararlı güç kaynağı ve veri iletimi sağlamak uçak-grade güvenilir bağlayıcılar.
Video İşlemci: Merkezi için profesyonel video Profesör asılı ekran, AV gibi çeşitli video sinyalleri destekleyen S-Video, RGB, YPBPR, VGA, DVI, HDMI, SDI, vb.

2. Gelişmiş kontrol teknolojisi

Yüksek yenileme hızı: yenileme oranı en fazla 3000 Hz titreşimsiz resimler ekranda güvence altına alınması,.
Yüksek parlaklık: daha fazla 7000cd/㎡, vizyon etkisi teşvik.
Gerçek zamanlı yayın: yüksek yenileme hızı, yüksek parlaklık ve geniş görüş açısı sağlayan yüksek kaliteli görüntüler yayın için profesyonel video işlemci veya video sunucusu.
Kalibrasyon: tek tip parlaklık ve doğal renkleri LED Display tutmak için piksel piksel parlaklık ve renk kalibrasyon teknik evlat edinmek.
Çift Kişilik yedekleme sistemi: bir kontrol sistemi arıza düştüğünde, diğeri yedeklemek ve hemen işe başlamak.
Yönetim yazılımı: müşterilerimiz için en iyi reklam yönetimi çözümü sağlamak için özel yazılım kullanarak.

3. etkili çözüm

Kolay kurulum ve bakım: hafif alüminyum dolapları, ulaşım; kolay dolaplar, bir araya getiren ve sökmeye uygun arasında bağlantı birleştirin;
Bütün sistemi kapatmadan kutusu yerinde modülü ve güç sistemleri bakımı kolaydır. Darbe direnci: dolapları yumuşak maske etkisi emer
topları veya oyuncular. Kabin üzerindeki üst koruyucu şapka yumuşak malzeme yaralanma ve kabine kendisi oyuncular korumak için kullanır.

Ayarlanabilir eğim açısı: dolaplar arkasında destekleyici stand farklı eğim açıları için adapte ayarlanabilir (75° ~ 90°) ve kamera açıları çekim.
Zaman uyumlu sinyalleri: sinyal gecikme olmadan veri aktarımı için fiber optik kullanarak, zaman uyumlu görüntüleme sağlanması resimler.

Enerji tasarrufu: LED lambalar teknikleri ile düşük sürüş geçerli, ayarlanabilir parlaklık benimseyerek, verimli güç kaynağı PFC ile daha az ısı dağılımı, uygun güç
dağıtım kontrol sisteminden. Koruma: IP65 standart dolapları (tamamen su geçirmez) açık ve yarı açık mekanlarda kullanım için.

4. stadyum led ekranlar, spor led göstermek

Bir çift: FAVO-3 kapalı HD LED ekran

Sonraki: Açık hizmet LED ekran