PCB Board Fiyatları Artıyor! LED Endüstrisinde En Çok Stresli Şey Kimdir?

PCB Board Fiyatları Artıyor! LED Endüstrisinde En Çok Stresli Şey Kimdir?

Date:Aug 07, 2017

Son zamanlarda Fujian ahşap Linsen aydınlatma, Hongye, Morgan Elektronik, Hai Le Elektronik ve diğer birçok PCB işletmeleri, PCB tahtası fiyatlarının serbest bırakılması, hemen hemen tüm artış% 10,

.

Temmuz ayı başında, Shandong Jinbao, Kingboard, Mingkang, Weili eyaleti, Jin Anguo ve diğer bazı şirketler, 1000-2000 RMB ton başına bakır folyo için fiyat artışı, bakır, CCL ve diğer fiyat artışlarını bildirdi, kurulu artırdı 10RMB / adet, yalıtım camı ccl 5RMB / adet yükseltti, sac 5RMB / adet kaldırdı.


Fiyat farkında plaka, işgücü, kimyasal ve diğer masraflar bu fiyat artışının üç faktörü haline geldi. Aslında, fiyat artışı, arz ve talep değişiklikleri arasındaki ilişkide önemli bir faktördür. Elektronik ürünlerin popülerliği ve terminal pazarı talebinin yükseltilmesi arttı; küçük tabakalı LED pazar patlaması, çok katmanlı PCB tahtası talebinin etkisiyle yükselmeye devam etti.


PCB tahtası, dolaplar, vb gibi LED ekranın bazı aksesuarları, üretim süreci nispeten büyük kirliliğe neden olur, dolayısıyla bu aksesuarların maliyetini artıracak olan düzeltme ve endüstriyel yükseltme gerektiren ulusal çevre şartlarını karşılamamaktadır.

Hammadde fiyatları geceye rüzgâr, geçen yıl olduğu gibi, bazı aksesuarlar fiyatları yükseltmeye başladı. Devlet reformun arz tarafında iken, sanayi işletmelerinin kazanç düzeyini yükseltmeye kararlıdır. Bu fiyatlar devam edeceği anlamına gelir. Terminal için bu kötü bir haber.


Fiyat da bir sürücü IC'ye sahip olabilir. Endüstri kaynaklarına göre, mevcut Epistar gerginlik arzında. Küçük adım artıyor, güçlü pazar talebi sadece emir ve kar getirmekle kalmıyor, sürekli bir hammadde akışı var.


Dokunmatik ekipman ve AI geliştirilmesi ile Epistar için talep artacak. Epistar üretim ekipmanları teslimattan teslimatına inşaattan yarım yıla kadar olmak üzere, 3-5 yıl aralıksız genişleme arzı boşluğunu çözmeyi umut eden ihtiyaçları suya yakın ateşten kurtaramayan suyun değil, mevcut arz ve talebi rahatlatmaya bağlıdır.


İçerdekiler önümüzdeki yıla kadar arz ve talebin statükonun sürdüğünü ve bunun da kısa bir süre fiyatların sürdüğünü veya devam edeceğini öngörüyor.

文内图.jpg

Bir çift: Halkın Yaşamında LED Ekranın Önemli Rolü

Sonraki: LED Ekran Çeşitlendirme Uygulaması Pazar Beklentileri