% 20 den fazla büyümeye açık LED ekran pazar büyüklüğü 2024 tarafından 22 $.4bn ulaşmak için CAGR: Global Pazar trendleri Inc.

% 20 den fazla büyümeye açık LED ekran pazar büyüklüğü 2024 tarafından 22 $.4bn ulaşmak için CAGR: Global Pazar trendleri Inc.

Date:Oct 24, 2016

"Açık LED ekran Pazar boyutu tarafından uygulama (çevre kurulları, reklam panoları, cep panelleri, Video duvarlar, trafik ışıkları, LED matris panoları), tarafından Teknoloji (yüzey monte, ayrı ayrı monte), tarafından renkli ekran (üç renk, tek renkli, tam renkli), endüstri analiz raporu, bölgesel Outlook, potansiyel uygulama, fiyat trendleri, rekabetçi pazar payı andamp; Tahmin 2016-2024".


Sektörel bakış açısı

KüreselAçık LED ekran Pazarboyutu katkı 2015 için 2.6 milyar dolar daha yüksek ve yüzde 20,1 CAGR sırasında tahmin çizelgesi kaydetmek için öngörülmektedir. Anahtar yükleme avantajı güç etkinliği, yüksek tanımlı çözünürlük, taşınabilirlik, parlaklık, uzun ömürlü ve iyi piksel gibi modern özellikler içerir. Tüm bu faktörler sanayi talebi artırmaya tahmin edilmektedir.

Demandfor çevre panoları, video duvarları ve reklam panoları gibi modern uygulamalar açık LED ekran endüstri eğilimleri tahmin çizelgesi sırasında tanıtmak için tahmin. Reklam panoları ve yüksek resolutionsigns yoğun yaya trafik yanı sıra özelleştirilmiş içeriği için ideal için kablosuz bağlantılar için talep bölgeleri ana rol: LED (ışık yayan diyot) genişleme tahmin edilmektedir yükselen görüntü.

Bu LED teknolojisinde önemli bir rol oynamaya mobil açık commercialis tahmin. Buna ek olarak, banklar, telefon kiosk reklamlar ve yeni raflar uygulamaları LED ekran teknolojisi için ağır talep görüntülemek için tahmin ediliyor. Tüm bu faktörler küresel açık LED ekran sanayi büyüme artırmak olması beklenmektedir. Teknolojik buluşlar pozitif açık LED ekran piyasa fiyat trendleri için gelecekte yol tahmin edilmektedir.

Uygulama bilgiler

Küresel açık LED ekran endüstri video duvarları, çevre kurulları, LED matris panoları, trafik ışıkları, mobil panelleri ve reklam panoları bölümlenmiş.

Bölümlenmiş reklam panoları fazla %40.1 gelirin 2015 için katkıda ve kayda CAGR %24,9 gelecekte tahmin edilmektedir. Segment genişleme teknoloji unbelievableprominence, fiyat etkinliğini ve dinamik içeriği gibi birçok özelliklerine alacak kaydedilir.

Trafik ışıkları kesimi sırasında tahmin zaman diliminde yüzde 19,1 CAGR kayıt öngörülmektedir.

Asya Pasifik açık LED ekran pazar büyüklüğü, uygulama, 2013-2024 (milyon USD) tarafındanTeknoloji trendleri

Küresel açık LED displaymarket ayrı ayrı monte teknoloji ve yüzey bağlı teknoloji bölümlenmiş.

Bireysel bağlı teknoloji 55,1 %'in küresel açık LED ekran pazar payı 2015 için katkıda bulunmuştur. Artan talebi yüksek observingdistance ile büyük ekranlar için inspiredealers ve cefadan teknoloji üreticileri öngörülmektedir. Ayrıca, çok daha az ısı üretir ve uzun ömrü ile karşılaştırıldığında geleneksel aletleri sahiptir. Ayrıca, geleneksel işaret ve reklam panoları ile karşılaştırıldığında daha yüksek okunabilirlik sağlamak için öngörülen parlak ışıklı ekran sunar. Tüm bu faktörler segment büyüme için ekledik.

Yüzey bağlı teknoloji segment önemli gelişme umutları görüntülemek için öngörülen ve zorlu rekabet bireysel bağlı Teknoloji bölümüne gelecekte sağlamak için tahmin edilmektedir.

Renk görüntüleme anlayışlar

Küresel açık LED displayindustry tam renkli ekran, tri-renkli ekran, etkileşimli görselleştirme ekran, etkileşimli kat ekran ve tek renkli göstermek bölümlenmiş.

Tam renkli prototip yüksek kaliteli video, resim ve animasyonlar görüntülemek üzere kapasitesini nedeniyle artan kabulü sürücü tam renkli ekran segment genişleme için tahmin edilmektedir.

Üç renk ekran kesimi sırasında tahmin çizelgesi kayda CAGR %22,4 tahmin edilmektedir. Segment büyüme büyüyen bu projeksiyon teknik tablolar ve dijital tabela kabulü için alacak kaydedilir.

Etkileşimli resimler kullanarak etkileşimli görselleştirme teknoloji showsdataby. Bu ekran teknolojisi kullanarak ekranlar otobüs ve tren istasyonları gibi birçok ortak yerlerde sırasında tahmin çizelgesi yüklü olması tahmin edilmektedir. Trendtowards interaktif medya üç boyutlu biçimini destekleyen artan genişleme olumlu etkileyebilir.

Etkileşimli kat görüntüler özellikle eğlence sektöründe kullanılan ve alışveriş merkezleri, spor salonları, tema parkları ve oteller mevcuttur. Tüm bu faktörler önemli ölçüde geliştirmek için segment talep tahmin edilmektedir.

Bölgesel anlayışlar

Küresel açık LED displaymarket APAC, Kuzey Amerika, MEA, LATAM ve Avrupa gibi coğrafi konumlara bölümlenmiş.

APAC açık LED göstermek endüstri büyüklük 2015 için 1.1 milyar dolar daha büyük katkıda ve yaklaşık % 25.1 CAGR sırasında tahmin çizelgesi kayıt öngörülmektedir. Bölgenin büyüme artan bağlanabilir sporu miktarını genelinde gelişmekte olan Çin ve Hindistan gibi ülkelerde altyapı büyüme ile birleştiğinde.

ABD Açık LED bölgesel gelir yarısı daha yüksek 2015 için katkıda pazar payı görüntülemek ve 2.6 milyar dolar daha fazla yanında son-in tahmin çizelgesi değerlendirilecek tahmin edilmektedir. Bölgesel sanayi genişleme için artan talebi yükselen Times square New York sokakları teknoloji kullanımı ile birleştiğinde özelleştirilmiş hizmetler için alacak kaydedilir.

Rekabetçi anlayışlar

Raporda profilli önemli sanayi oyuncular Leyard Optoelektronik, Daktronics, LG Electronics, elektronik ekranlar, Sony, Toshiba, Shenzhen Dicolor, Optoelektronik, deniz feneri teknolojileri ve Barco NV içerir.

Global Market görüşler açık LED ekran Pazar teknoloji, uygulama, renkli ekran ve bölge bazında parçalara

·Açık LED ekran teknolojisi analiz (gelir, USD milyon, 2013-2024)

·Ayrı ayrı monte

·Yüzeye monte

·Açık LED ekran uygulama analizi (gelir, USD milyon, 2013-2024)

·LED reklam panoları

·Çevre LED panoları

·LED cep paneli

·LED trafik ışıkları

·LED Video duvarlar

·Diğer LED matris panoları

·Açık LED ekran renk görüntü analizi (gelir, USD milyon, 2013-2024)

·Tek renkli göstermek

·Tri-renkli ekran

·Tam renkli ekran

·Açık LED ekran bölgesel analizi (gelir, USD milyon, 2013-2024)

·Kuzey Amerika

·U.S.

·Kanada

·Meksika

·Europe

·Almanya

·İNGİLTERE

·Asya Pasifik

·Çin

·Latin Amerika

·Brezilya

·MEA

Bir çift: En iyi Çin LED çipi ve paket üreticiler zam

Sonraki: Mevcut durum ve LED ekran sanayi Çin geliştirme eğilimini