NEWSTAR-LED kaynağı P20mm ekran Eritre için 25 bağımsız askeri inceleme ve kutlama

NEWSTAR-LED kaynağı P20mm ekran Eritre için 25 bağımsız askeri inceleme ve kutlama

Date:Jun 20, 2016

Açık renkli tasarlanan ve üretilen LED ekranda Shenzhen Newstar-LED tarafından 22 Mayıs 2016 üç parça vardır, onlar yüklü bir stadyum, Asmara, Eritre başkenti. Bu üç ekranını sorunsuz. Bu 3 adet P20mm DIP vurgulamak ekran vardır:Açık kalıcılığı sabit yükleme olay, her bir ekranalan 13.44 m X 8.64 m = 116.12 metre kare dolapları boyutu 960mmx960mm, 348.36 metrekarelik toplam alanıdır.


Bu olduğundan beri Eritre Doğu Afrika ülkesi 25 yıl kutluyorEtiyopya bağımsız ve başkent Asmara üzerinde 24 Mayıs 2016. Eritre hükümeti bu yıldönümü 25 bağımsızlık kutlamaları için bu stadyumda düzenlenen.Eritre başkanı-unvan Isaias Afwerki, Eritre siyasi parti, hükümet personeli, esas olarak askeri yetkililer, Sudan hükümeti, her ülkede özel elçisi Eritre, silahlı kuvvetler, Eritreliler yerli ve yabancı Yurtdışı temsilcileri binlerce heyeti katıldığı tören ve büyük ölçekli bir geçit töreni, sanatçı grup performansları, öğrenci grubuperformanslar, vb.Bu üç adet ekran, gerçek zamanlı görüntü görüntüleyebilir ve bir daha gözden geçirme acivity yaşadıklarını birlikleri. Bu ekran'ın üstün görsel efektler, performans, geçit töreni için şok edici kutlama yapmak iyi sonuç getirdiatmosfer daha iyi olur. Geçit töreni sürecinde önemli bir rol oynadılar. Geniş görüş açısı, uzun mesafe görüntüleme ve güzel su geçirmez yüksek - tanım, bu üç adet yüksek parlaklık perde. Stadyum bölgelerde çoğunda stand seyirciler video içeriğini açıkça görebilirsiniz. Parlaklık serbest dış çevrenin göre ayarlanabilir. Ayrıca ses cihazı sistemi tatmin edici. Eritre hükümeti bu P20mm çözümleri ve tasarlanan ve newstar başkanlığındaki fabrika tarafından sağlanan hizmetleri hakkında çok memnun olduğunu. Biz daha fazla proje ve iyi işbirliği gelecekte olacak, emin olun.


Bizim bir kavramdır: Temel bütünlük -, müşteri odaklı, uzmanlık sağlanması, hizmet ciddi ve hızlı bir şekilde, kaynağı daha iyi ekran, daha iyi önceden hizmet, daha iyi satış sonrası hizmet, Kaymakam tasarım veüretim, bizim Newstar-LED kalıcı peşinde Bunlar tatmin.


Eritre 25 Bağımsızlık

Eritre bağımsızlık Etiyopya üzerinden 25 yıl kutluyor

Etiyopya bağımsız oldu Eritre Doğu Afrika ülkesi 25 yıl kutluyor ve başkent Asmara.kilometre taşı


Bir çift: Büyük geribildirim ve 2016 IDİ sonra promosyon etkinliği

Sonraki: P6.67 SMD açık proje ile 52sqm