NEWSTAR dört yeni ürün denize indirmek.

NEWSTAR dört yeni ürün denize indirmek.

Date:Aug 17, 2015

NEWSTAR dört yeni ürün denize indirmek.

Newstar'ın Newstar LED başlatma şimdi P2, P2.5 kapalı sabit dahil olmak üzere dört yeni ürün AR- GE departmanları ve P4, P4.8 Açık Araba, aralıksız çabalarını sonra daha fazla ve daha fazla kavak içinde belgili tanımlık çarşı olma küçük piksel aralığı LED ekran olarak tüm HD için çözümlerdir.

Dört ürün bu sürümü sadece muazzam teknolojik buluşlar değil, ama ürün uygulama ve böylece daha iyi karşılamak özellikleri piyasa ihtiyaçlarına göre tasarlanmış ve çok uygun maliyetli

P2 ve P2.5, özellikleri ile kapalı ultra tanımlı uygulama için tasarlanmıştır:
Seamlessness: Hata 0.05 mm içinde kalıp döküm alüminyum panel, yüksek hassasiyetli tasarım ve CNC İşleme en aza indirmek.
Uzun ömrü: alçak voltajlı güç kaynağı yüksek verimlilik ile LED ekran istikrarlı kullanımda ömrünü uzatmak için yardımcı olur küçük sıcaklık artışı neden olur.
Perfect Image: Yok titreme, hiçbir brightline veya darkline daha mükemmel görüntü almak için LED ekran sağlar.
Renk tekdüzelik: LED ekran tek tip renk her zaman düşük güç tüketimi ve düşük sıcaklık artışı ile sunacak.
Kullanım sırasında kesinti: güvenilir iletişim düzeyi güç kaynağı ve rasyonel güç dağıtım sistemi istikrarlı ve güvenli çalışması için yol açar.
Güvenli bakım: Bu sıcak swapping, daha güvenli ve bakım personeli için uygun olan destekler.

P4 ve P4.8 HD açık sahne Kiralama kullanım için tasarlanmıştır.   Hangi sahip Ultra-ince, ultra-hafif, hızlı montaj, üniforma, iyi renk tutarlılığı başlıca özellikleri, birim kabine sadece bir dakika, ince ve hafif kutusu, yüklemede yalnızca 10 kg, sadece 80 mm kalınlığı ve düzlük hata 0.2 mm, daha az ağırlığında 7000CD / M2, tamamen su geçirmez, açık uygulaması için mükemmel.

Belgili tanımlık yeni serbest bırakmak dört LED Display Newstar'ın yoğun araştırma ve geliştirme yansıtır. Ar- Ge ekibi sürekli çabaları ile Newstar müşteriler daha fazla sürpriz verecektir.

Daha fazla ayrıntı bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!

Bir çift: Çek'ın en büyük LED ekran Newstar tarafından bitmiş yol açtı

Sonraki: Mutlu bir tatil sonra NEWSTAR işe geri olduğunu.