Romanya Ulusal yol kenarı P10 açık hava reklam LED ekran

Romanya Ulusal yol kenarı P10 açık hava reklam LED ekran

Date:Aug 17, 2015

Romanya Ulusal yol kenarında P10 açık hava reklam LED ekran

NEWSTAR açık P10 reklam LED göstermek perde Romanya'da son zamanlarda yüklü. Sabit tesisat, standart su geçirmez kabine, 7000 CD/m2 Parlaklık, yüksek yenileme oranı verir insanlar gerçek görsel zevk sahibi.


Ekranın ulusal yol kenarında yüklenir, tahmin akışını dış reklam LED ekran görünürlüğünü bölge içinde geçen otomobillerin haftada on beş bin için tutarları görüntülenir. Bu etkileyici reklam için gerçekten çok iyi konumdur.

Müşteri LED ekran daha önce diğer firmalardan satın aldı ama ekranlar her zaman sorunlar vardır ve satış destek sonra Başlangıçta, yeni tedarikçi arayan müşteri led ekran kalitesi, tutum daha önce tedarikçiden çiftler olarak karşılaştırıldığında ve satış sonrası servis ve işleme, son olarak, P10mm açık detaylarını led göstermek müşteri Newstar tarafından yüklenen bu yüzden fabrikalar herhangi vermedi.

Yüklemeyi bitirdikten sonra müşteri çok memnun olduğunu LED ekran ve hizmet ile "çok dürüst olmak ve tüm kutlama kalite ve profesyonel iş göndermek için istiyorum. Ben şans, çalışmak için kalite şirket ile birlikte profesyonel projeler hazırlamak için gerçek bir değişim var çünkü çok mutluyum".

Tüm müşteriler bizim ürünleri kalite ve hizmet takdir için teşekkür ederiz. İhtiyaçlarınızı bize herhangi bir soruşturma varsa, Newstar en iyi çözüm sağlamak ve meslek keyfini çıkarın.

Bir çift: Mutlu bir tatil sonra NEWSTAR işe geri olduğunu.

Sonraki: Ücretsiz