Video duvar reklam veya spor etkinlikleri için açtı

Video duvar reklam veya spor etkinlikleri için açtı

Date:Aug 17, 2015

Sen hiç dışarı senin şehirde görmüş olabilir farklı kulüpleri bazı, biraz eğlenmek cesaret Eğer, muhtemelen bir LED video duvar çarpıcı görünüyor ve büyük ekran alanlarda reklam içeriği ile görmüş olacağım. Aynı anda tek bir görüntü oluşturmak için birlikte çalışan farklı LCD ekranların Papatya Zinciri nedeniyle bu. Bu kavramı daha önce gerçekleştirilebilmesi için yeteneği vardı, ama hantal ve tek noktadan görüntü ekranın kendisi alanında öngörülen bir tüp vardı CRT monitörler adı ne kullanımı ile oldu.

LED video Duvar montajı biraz yanıltıcı olabilir ve bir profesyonel tarafından yapılması gerekir. Bu belirli tür bir kurulum tam olması gerektiği şekilde yüklenir sağlanması verecektir bu istediğiniz uzun ömürlü ve kurulumdan sonra kusursuz işlemi tarafından sahip olmak. Bu birimlerin bir kulüp veya seçtiğiniz uygulama yüklendiğinde bilgisayara yüklediğiniz veya doğrudan bilgisayarınıza yüklemek için kullanılabilir bir disketiniz detaylı kullanıcı belirli yazılımlar kullanın. Düşündüğünüz herhangi bir iş uygulamalarınız için kullanarak herhangi bir bilgisayar programı kullanıcı dostu olmalı ve kolayca kendi isteğine göre yapılandırmanızı sağlar. Farklı senaryolar için yazılım ayarı gibi zaman durumlar veya belirli bir reklamı ya da hissediyorum müzik duvar kolay ve rahat yapmak LED video çalıştırılabilir.

Genellikle bu yazılım tabanlı bir bilgisayarda ama orada da uygulamalar Linux ve UNIX işletim sistemleri için Windows her türlü üzerinde çalışır. Mümkün olan en iyi görüntü yaptırmak istiyorum ve o zaman göz önüne almanız gereken bir şey Eğer teklifi ile ilgili şirket o bölgede yükseltir bir LED video duvar seçerken hatırlanması gereken bir şey var. Birçok işletme bugün onların sadece görüntüleme amaçları için ama aynı zamanda reklam için bir LED video duvar kullanımı ile devam ediyoruz.

Farklı türleri itibariyle uygulanan reklam belirlenmiş kez onları bazı ürünler ve hizmetler sunmak zorunda daha iyi bir görünüm vermek için kamu hedefleyebilirsiniz. Bu büyük şirketler büyük bekleyen Odalar özellikle yararlıdır veya bu kişiler, hem çalışanları lobileri ve müşteri, seyahat her gün. Size burada verilen bilgilerin bir kısmını kullanarak LED video duvar eski CRT yerini almaya doğru tür, karar yardımcı olabilir.


Bir çift: En iyi görüntü bir LED ekran sisteminden gösterilen

Sonraki: NEWSTAR LED tarafından tasarlanmış açık açık ve geri hizmet çözüm