LED perde Belediye kullanma

LED perde Belediye kullanma

Date:Aug 17, 2015

Güç planlama üzerinde kullanılan, ulaşım planlaması, uzay gözetim, güvenlik izleme ve kontrol vb alan. Sistem gönderme üzerinde kullanılan yüksek kararlılık göstermek amacı, izleme ve gönderilmesi zamanında fark esas olarak görüntü bilgilerini izleme yükseltmek olacaktır. Birçok istasyonun şerit göstermek ve bilet bilgileri gösterir ve istasyonu bilgi içinde ve dışında aynı zamanda bilgi gönderme göstermek için bir yoldur çift renk ekran.

Tam renkli LED ekran duvar olduğunu açık dekoratif alanının içine LED ekran teknolojisi ışıklar matrisi LED ekran veya LED reklam panoları oluşumu aydınlatma, hangi çalışma prensibi tahrik ve iki parça, bir ışık yayan LED ekran birim kare, küçük LED ışıklar ile tarafından kontrol yeni ürün, kare LED belirli göre birden fazla piksel elemanları aracılığıyla , video denetleyicisi ve bilgisayar bağlantıları oluşturmaktadır. LED ekran, yarı iletken, LED ekran olarak kullanmanın yararları için görünür ışık enerji türüdür:

a. yüksek verimlilik, küçük enerji tüketimi.

b. ışık kalitesi iyidir, hiçbir ultraviolet ve infrared spectra olduğundan, ısı, radyasyon yok, ışık LED ekran kaynağı genellikle yeşil ışık.

c. uzun ömürlü, 10 milyon saat nominal ömrünü % 50'si akısı çürüme.

ö. güvenli. Tek kabaca 1.5V arasındaki gerilim ~ 5V, 20mA çalışma mevcut hakkında.

e. yeşil. Geri dönüştürülebilir atık yok kirliliği; floresan lambalar cıva bileşenleri içerir.

f. esnek denetimi, mevcut olabilir ışık ayarlayarak ayarlanabilir, farklı renk kombinasyonu ışık renk kontrol devresi dinamik değişim çeşitli ulaşmak için zamanlama ile.

Bu avantajları yapmak LED ekran ideal bir yeşil ışık olmak, aydınlatma giderek başarılı olmuştur ve uygulamaları mühendislik alanında görüntülemek için kabul edilir. Yetenek LED ekran renkleri, aydınlatma kontrolü, çevre koruma ve enerji alanları, akkor geleneksel neon ışıkları, halojen ve diğer açık avantajları daha tasarruflu performans. LED ekran piksel dinamik bir değişen görsel efektler oluşturmak için kombine edilebilir.

Bir çift: Yeşil LED ekranlar ile olmak

Sonraki: En iyi görüntü bir LED ekran sisteminden gösterilen