LED Ekran Çeşitlendirme Uygulaması Pazar Beklentileri

LED Ekran Çeşitlendirme Uygulaması Pazar Beklentileri

Date:Jun 22, 2017

LED ekran performansı düzelmeye devam ediyor, yaşamdaki kullanımı daha yaygınlaşacak.

Teknolojinin ilerlemesi ile LED ekran daha geniş bir alana uygulanabilir. Son yıllarda küçük boyutlu ürünler bize daha yüksek çözünürlüklü bir deneyim sunarken aynı zamanda LED ekranın geniş ekran uygulamaları alanında da tanıtımını yapıyor; Bu yıl, yüksek marjlı reklam ve diğer alanlarda başarılı cam ekran uygulamaları çok sayıda; Ve özel şekilli ekran, esnek ekran ve diğer ekran görünür, aynı zamanda daha da geliştirilmiş uygulamalar çeşitliliği imkanı LED ekran şekil kısıtlamaları kırdı.

Teknoloji araştırmacıları, stil, markanın tadı değil, aynı zamanda LED ekran teknolojisi ve "siyah teknoloji" duruşu arasındaki kendi ürünlerinde, tanıtım ve dükkanlarda kullanılan diğer teknolojilere verilen önemin markanın bilim ve teknoloji, moda anlayışını vurguladığını belirtti. Ve Benzersiz çekicilik. Aynı zamanda, LED ekranın geniş bir uygulama yelpazesini tanıtmak için halkın yaşamına LED ekranı da ekliyorlardı.

Tabii ki, uygulama günlük yaşamında LED ekran, çok kişilik ve çekicilik vurgulamak daha fazla, insanların pratik özellikleri, zengin yaşamını kullanmaya çalışıyoruz. Bir hastane olarak çocuklarla tanışmak için projeksiyonun doğasını oynamayı seviyorum ve LED ekranın birleşimiyle kombine edilerek LED perde duvarının bir tarafı oluşturuluyor, çocuklar duvar ekranını değiştirmek için dokunabiliyorlar. Aynı zamanda, etkileşimli içerik, doğal, bilimsel ve diğer içerikleri kapsamaktadır; böylelikle çocuklar neredeyse bilgi ile öğrenirler. Buna ek olarak, bir marka akıllı bilezik yayımladı, aynı zamanda LED ekran kullanılmıştır. Geleneksel ekranla kıyaslandığında, sınır LED'leri yalnızca "değer" i kadar, yüksek koruma derecesi ve daha fazla su geçirmez, dayanıklı, akıllı yıpranma aygıtı gibi de çok uygun değildir.

Teknoloji araştırmacıları, LED ekran sanayi geliştirme süreci ile, teknolojik yenilik fazla 10 yıl sonra, son sıcak küçük mesafe LED ekran, şeffaf ekran, şekilli ekran ve ışık Ekran gibi yeni ürünler bir sürü türetilmiştir, Esnek ekran ve benzeri. Bu ürünler, teknik yükseltmeler için küçük ölçekli ürünlere ek olarak, çoğunlukla morfolojik değişiklikler, LED ekranın daha geniş ekranı için böyle değişiklikler de oldukça elverişlidir.

Ancak aynı zamanda, bu olgu, nadiren ortaya çıkan, az sayıdaki, acil ve daha fazla acil olan teknolojik yeniliklerin de gerçeğini yansıtıyor. Kurulum işlemini optimize etmek, ısı problemini çözmek, kullanıcı işlemini basitleştirmek, ürün üretim, istikrar, kullanıcı deneyimi ve teknolojinin diğer yönleri gibi süreci güçlendirmek için uzun süren görüntüleme vb. Neden rahatsızlığı azaltmak gibi.

Teknoloji araştırmacıları, mevcut durum, yaşam sızıntı LED ekran günlük ihtiyaçların kullanımı bile, küçük küçük bir miktar olduğunu söyledi, bu küçük bir alan, tek bir etki gösteren. Bununla birlikte, akıllı ev ile akıllı ekran talep gelişimi ve LED ekran performansı düzelmeye devam ediyor, yaşamdaki kullanımı daha yaygınlaşacak.

Doğudan hiç kimse mükemmel değildir, LED ekran aynıdır. Orijinal LED ekran sadece onarım yolunda onarılabilir ve şimdi üretmek için bazı yenilikçi ürünler üreten bireysel üreticiler, LED ekranını sadece LED ekran uygulamalarını genişletmek için değil, aynı zamanda Ürün Farklılaşma, ürünlerin rekabet gücünü artırmak. Benzer şekilde, LED ekranın enerji tasarrufu etkisi üretmek için yaratıcılık, araştırma ve geliştirme yapan bazı şirketler, güç tüketimini azaltabilir, kullanıcılar için maliyet tasarrufu yapabilir ve ürünün önemli bir öne çıkmasını sağlamıştır. Buna ek olarak, bazı işletmeler, hammadde imalatı LED ekran yüksek ısı performansı kullanımı, ürün soğutma parçaları kaydedebilir ve büyük ölçüde ürün pazarı rekabet gücünü artırmak, ürün aşırı ısınma ve sorunun başarısızlığı azaltmak için vardır.


Bir çift: PCB Board Fiyatları Artıyor! LED Endüstrisinde En Çok Stresli Şey Kimdir?

Sonraki: Shenzhen LED Display Enterprise, ABD Patent İhlali nedeniyle kovuşturmaya uğradı! Çin LED Ekran Sanayi Patent Kaşağı