LED mesaj okuyucu bölümler: şehir Criers Modern çağın

LED mesaj okuyucu bölümler: şehir Criers Modern çağın

Date:Apr 18, 2016

Hareket bir iletişim Irwindale, California ve 1996 yılından bu yana LED mesaj iletişim mesaj okuyucu panoları, zaman ve sıcaklık panoları ve tam renkli video görüntüler sunma konusunda uzmanlaşmıştır bir şirket bulunmaktadır. Act 1 mesaj okuyucu yönetim kurulu faaliyetleri açısından satış yaklaşık % 30 sağlar ve şirket çeşitli ürün satırları sunar etan Lin, hareket bir pazarlama yöneticisi tarafından açıklandığı gibi 100 farklı okuyucu kurulu yapılandırmaları üzerinde. "Biz her şeyi tek renk tek satır panoları ve çift, Üç Kişilik Odalar ve hatta altı satır kurulları ile bu katları sunuyoruz. Hatta bazıları müşteri ihtiyaçlarını ve yükleme seçeneklerine bağlı olarak çok renkli çizgiler var." Hareket bir'ın okuyucu kurulu işareti teçhizatları yüzde 90'ını melez bazı önceden var olan grafik ve sabit Tabela (şirket adı veya logosu) ile geleneksel bir Pano bağlı bir elektronik okuyucu kurulu ile vardır. Tek başına elektronik ileti centerboards geriye kalanlar.

Kişinin ana ürün hattı için onun mesaj okuyucu panoları her iki onun açık (çoğunluğu satış) temsil eden onun ACTBRIGHT serisi ve kapalı tabela görüntüler hareket. ACTBRIGHTs metin karakter boyutlarda bir dizi ile çeşitli fiziksel yapılandırmaları iki santim 36 inç yüksek gelir. Tabela metni tek renkli ve amber ya kırmızı ya da kullanılabilir ve işareti metin satır sayısı müşteri ihtiyaçlarına göre isteğe bağlıdır. Genel olarak, teknoloji ilerleme-e doğru onların testlerde daha parlak LED'ler ve daha iyi renk onların görüntüler karıştırma ile hareketli bir hedefi vardır. Diğer geliştirmeler çeşitli iletişim içerir seçenekler arasından doğrudan bağlamak yolu ile bir telefon hattı modem arama maksimum mesafe uzak okuyucu kurulu yerler için 1500 feet kadar çalışabilir bir RF modem ile kablosuz seçeneği kadar. Birden çok okuyucu kurulları yerel ağ (LAN) üzerinden bağlanabilir. Ayrıca kablosuz (WiFi) ve ethernet bağlantı seçenekleri.

Bir şirket giriş güvenlik standında 4 hatlı Alpha Eclipse 2500 uyarı ziyaret edenler için uygun güvenlik yordamları kullanır. Fotoğraf kredi: Mikro sistemler adaptif

Testlerde için büyüyen bir talep ile Lin onun ana son kullanıcı grupları okullar, kiliseler, bankalar, billboard şirketler ve otomobil satıcıları olarak tespit edilmiştir. "Temel olarak müşterileri ile doğrudan ve gerçek zamanlı iletişim ihtiyacı olan herhangi bir mesaj okuyucu panoları için mükemmel bir aday şirketidir. Onun son kullanıcılar için bağlanırken, hareket bir değer eklendi Satıcılar (VARs), buna karşılık, son kullanıcılar ile doğrudan temas sahip şirketler özellikle imzalamaya satıyor. Böylece VARs potansiyel bir müşteri hak, MRB yönetime ve sonra belirli MRB Yasası bir den elde etmek ve onların müşteriye teslim edin. VARs Ayrıca yükleme, bakım ve hizmet, hareket bir üretici ve mesaj okuyucu panoları için onların işaretleri sattığınız işareti şirketlerin müşteri tabanını tedarikçisi olarak devam etmek özgür bırakarak için sorumluluk almak.

Lin şirketin satış çoğu geleneksel edilmiş ve mevcut envanter takip olduğunu belirtti. Ancak, Lin nerede hareket bir 2000 yılında Hollywood'da bir ilginç MRB project yüklü, beş ayak yüksek ve altmış feet arasında bir mesaj okuyucu kurulu işareti hatırladı. Müşteri History Channel ve okuyucu kurulu kablolu TV Kanal teşvik bir Pano bağlıydı. Tarafından geçen sürücüleri geçmiş sormak okuyucu kurulu görmek ile ilgili sorular ve onlara cevap.

Zaman-O-Matic Danville, Illinois 1932 yılından bu yana iş edilmiş ve 1950'lerin başında ilk akkor tabanlı elektro-mekanik zaman ve sıcaklık tabela icat. Onlar stoklarını yıllar boyunca genişlettik ve akkor ışık panoları LED çekirdek aydınlatma teknolojileri kullanarak üretim dönüştürülmüş. Onların ürün geliştirmeye bir "yeni" Kurumsal İmaj ile gelecek yüzyılda yaklaşmakta olan büyük bir meydan okuma karşı karşıya. Böylece onlar bir ürün marka yeni yüzyıl selamlamak için bir yol olarak Watchfire tanıttı.

Planet Fitness görüntüler bir geri zevkli bir arada bir Watchfire zaman ve sıcaklık okuyucu kuruluna keçeleşmiş işaret yaktı. Fotoğraf kredi: Watchfire

"Başlangıçta zaman-O-Matic mamul akkor ışık panoları ve yapılan Flaşörler ve denetleyicileri için neon aydınlatma," Ulusal satış müdürü John Kunze dedi. "Büyük ürün geçiş donanımları kontrol neon aşamalı ve zaman ve sıcaklık panoları şimdi ana stok ve ticaret şirketi haline gelmiştir çeşitli LED mesaj okuyucu kurulları ile (1997 yılında başlatılan ürün satırında) katıldı. Zaman sıcaklık panoları şimdi satışlarımız yüzde 10'u ve LED okuyucu kurulları Şimdi işimizin yüzde 90'ını vardır."

Watchfire görüntüler hangi hızlı-çevirmek kolay yüklemeler için sağlayan birçok yapılandırmalarda fabrikasyon alüminyum dolap yapılır. Büyük dolaplar kanıtlanmış zaman-O-Matic "sert-kafes" kaynaklı alüminyum tüp tasarımları dayalı iken daha küçük dolapları özel ekstrüzyon üzerinde temel alır.

Watchfire'nın ana vurgu açık mesaj'dir. Şirket toptan imalat ve onların çeşitli ileti Merkezi ürün satırları bankalar, perakende işletmeler, okullar ve kiliseler olabilir onları son kullanıcılar için sattığınız işareti satıcıları için (VARs) satıyor. "Sonuç olarak, biz hala büyüyor," diyor Kunze "ve hala bu mesaj okuyucu kurulu ürünler için artan bir talep görüyoruz." Tüm Watchfire LED mesaj panoları kırmızı, amber, veya çok renkli (32.000 renk yeteneğine sahip) ve aralığı iki metreden sekiz ayak tarafından dört metreye boyutu 10 x gelir. Aslında bizim okuyucu kurulu ürünleri modüler ve son müşteriye göze herhangi bir boyutu büyüyebilir."

Şirketler artık onların işletmeler tarafından çok mobil bir halka kendi mesajları bu sürekli almanın değeri geçirir görüyorum. Burada Dormark'ın Oto yıkama Watchfire okuyucu kurulu onun sokak tarafında pilon kule bir bileşeni olarak kullanır. Fotoğraf kredi: Watchfire

"Büyüme bahsetmişken, biz hakkında tüm iş dünyası ne kendi şirketleri bir adjunct olarak mesaj merkezleri kullanarak kadar açık olduğunu gördüm" Kunze söyledi. "Biz başladı, ne biz satılan çoğu zaman vardı ve sıcaklık ışık görüntüler ve çoğunlukla bankalar görecekti. Şimdi onları her türlü işletmeler her yerde görüyoruz. Şirketler şimdi işlerini tarafından oluşturma ve bir çok mobil halka kendi mesajları sürekli olarak alma değeri geçirir görmek." Bu mükemmel bir mutlu Watchfire müşteri tarafından "Bu iletişim yardım değerini kesinlikle olumlu bir etkisi aldığımız sayısız yorum tarafından kanıtlanan ölçülebilir." özetlenebilir yapıldı.

Adaptif mikro sistemler (Milwaukee, WI) anlık metin, ticari reklam, transit bildiri, satış güncellemeler ve Haberler, tüm LED mesaj okuyucu panoları her türlü ticari ve endüstriyel uygulamalar için kullanılabilir tür onların yüzlerce herhangi biri üzerinde bir bakışta görülen bir müteahhit olduğunu. Edinilmiş bir entegre iç ve dış mekan LED mesaj geniş ürünleri üreticisidir. Ölmek ve tel Tahvil sonra LED çipler hibrid LED ekranlar için son montaj bitmiş kasalı alpha kapalı LED işaretleri markalı içine girmek için kapalı LED ekranlar şirket yarı iletken formunda LED'ler ile başlar. Açık AlphaEclipse ürünler için Bağdaşık LED lambaları seçilen sınıflarda, işareti alt bileşenleri oluşturmak için kullanır ve bundan kendi yetkili giriş için isteğe bağlı satıcıları son mesaj okuyucu panosu inşa etti.

Genel Pazar, bağdaşık'ın çerçeveleme, gelince dört iş birimleri vardır, her biri kendi özel Pazar ulaşmak. Bu pazarlara (kapalı-açık ürünler, reklam satış) ticari ürünler, otomasyon (okuyucu panoları imalat fabrikada), ulaşım (transit platform ve varış/ayrılış görüntüler, karayolu trafik görüntüler de dahil olmak üzere trafik yönetimi) ve özel OEM (için yüksek hacimli özel siparişler) içerir.

Adaptif satıyor onun mesaj okuyucu çoğunlukla şirketler, OEM'ler, (özgün donanım üreticileri), imzalamak için yönetim kurulu ürünleri ve sistem entegratörleri, buna karşılık onların belirli müşteri üsleri satmak. 'Genellikle bölgesel Ortaklar' yetkili olarak sırayla adaptif ürünleri son kullanıcılara doğrudan satmak (bağımsız bayi) işareti şirketler, adaptif ürünlerin satıcıları nitelenir. Ortaklar mesaj okuyucu faydaları satmak nasıl işaretleri nasıl, onları korumak nasıl ve nasıl son kullanıcılar onların işaretleri çalışma temellerini öğretmek olarak eğitilmiştir.

Oto yıkama çok kirli araba windows için bir çözüm öneriyor. Fotoğraf kredi: Mikro sistemler adaptif

AlphaEclipse, şirketin ana ürünleri, ürün Yöneticisi Curt Lillie tarafından açıklandığı gibi biridir. "AlphaEclipse çoğunlukla bir açık mesaj birimi ticari iş birimimiz adanmış sistemidir. Ekranın farklı boyutlarda ve hemen hemen herhangi bir mesaj merkezinin ihtiyaçlarını karşılamak için işareti yüz her metin satır sayısı, yüzlerce mevcuttur. Ürün şimdi birimleri Alpha Eclipse 2500 (şirket-içi ara görüntüleme görüntüler için kullanılır), Alpha Eclipse 2600 (statik mektup kayan yazı tabanlı panoları için yedek) ve alfa Eclipse (Otoban görüntüler için kullanılan) 3500 de dahil olmak üzere dört çeşidi vardır. Önceki üç işareti türleri tek tek renkli ve kırmızı veya sarı ekran yüzleri mevcuttur. Alpha Eclipse 3600 öncelikle ticari reklam ve özel projeler için kullanılan ya da bir maruz piksel tek renkli veya tam renkli ekran, var. 3600 serisi 14 ft x 40 feet 2 ft x 4 ft açık hava reklam uygulamaları için tamamen modüler tasarlanmış bir üründür.

Lillie LED okuyucu kurulları satan özü işaretler (donanım) satmak DEĞİL olduğunu söylüyor, ama mesaj olarak reklam (çözümleri) merkezleri. "Mesaj okuyucu yönetim kurulu iletişim güzelliği ile kamu anında gerçek zamanlı temas mevcuttur. En kasık tabanlı iş kentsel veya ticari tabanlı bölgeleri (kasaba, alışveriş merkezleri)-si olmak (yürüyüş-tarafından) doğrudan bir yaya ve kolayca herhangi bir yerde günlük işlerini geçen 10.000-35.000 gözbebekleri gelen tutar araç (arabayla) pass tarafından trafik. Bunlar perakende işletmeler her gün reklam, satış ve müşteri hizmet bilgileri, hatta bazen daha çarpıcı kurabilmesini insanlar daha baskı ya da radyo reklamları ile. Lillie, "bir MRB ön kapının her gün gidiyor bir pazarlama fırsatı olduğu sahip olmak." ile iletişim kurmak için bu yakalanan hedef kitleye ile "yorum

Olanakların ticari reklam ve özel projeler için kapalı bir Alpha Eclipse 3600 tam renkli ekran gösterir. Fotoğraf kredi: Mikro sistemler adaptif

Mesaj okuyucu panosu pek müşteri ve son kullanıcıların tam seyircilerinin ulaştı bir üründür. "Mesaj okuyucu panoları için önemli ürün dağıtım ve satış büyüme fırsatları olmuştur", Lillie özetlenebilir gibi. "Hala çok okuyucu kurulu ürünleri için büyük satış fırsatı vardır. Meydan potansiyel son kullanıcılar elektronik mesaj merkezleri değerini takdir ve gün-gün telefon görüşmelerini çalışanlar, müşteriler ve müşteriler olma potansiyeline sahip geniş bir kamu parçası olarak kullanıldıklarını oluyor."

Bir çift: LED ekran nasıl nem geçirmez önlemler hazırlamak

Sonraki: 2016 LED ekran pazar fırsatları