LED göstermek ve yenileme hızı

LED göstermek ve yenileme hızı

Date:Mar 07, 2016

LED ekran yenileme hızı nedir?

LED ekran yenileme hızını LED görüntü donanımının verileri çizer bir saniye içinde sayısıdır. LED ekran s için yenileme hızı tekrarlanan çizim aynı kare, kare hızı ne kadar sıklıkla bir video kaynağı bir görüntü için yeni veri tüm bir çerçeve besleyebilir ölçer içerirken bu kare hızı ölçü birimi--dan farklı olmamasıdır.

Örneğin, çoğu film projektör bir çerçeveden diğerine 24 kere her saniye önceden. Ama her çerçevenin aydınlatılmış iki veya üç kez kare onun lamba önünde bir perde kullanarak daha önce ileri öngörülmektedir. Sonuç olarak, film projektör çalışan saniyede 24 kare ama 48 veya 72 Hz serinletmek oran vardır.

LED ekran yanıp sönüyor azaltmak için yenileme hızını artırmak

Yaklaşık 400 Hz en az LED ekranlar için yenileme oranıdır. Ama bu değer etrafında video kameralar LED ekranlar üzerinde titreşen görüntü yakalayabilir. Görüntüler için 1000 Hz yenileme hızı olmalıdır. Ekran boyutu ve türü, tarama bağlı olarak modern LED ekranlarda yenileme hızlarını 9000 Hz yüksek kolayca ulaşılabilir vardır. Yüksek yenileme oranları iyi görünebilir ama yüksek yenileme hızları için LED ekran işlemci genel parlaklığı azaltmak bu yüzden ekrana, çerçeve çizmek için daha fazla zaman harcamak zorunda kalacak. Yüksek yenileme hızları için led ekran donanımı yüksek frekansları yeteneğine sahip olmalıdır. Eğer değilse, istenmeyen satırları veya gölgeler görüntü üzerinde olabilir.

* Yüksek yenileme hızı bir dezavantaj olarak, LED ekran ömür boyu kısa bir ölçüde olacaktır.
* Ne zaman bir çözüm getirmek, Newstar satış mühendisleri de başvurunuzu dikkate ve size en uygun bir sağlamak.

Bir çift: Yeni geliştirilmiş---Fantasy serisi LED ekran

Sonraki: İşbirliği için anlamsız bir yolculuk