LED ekran bilgisine

LED ekran bilgisine

Date:Dec 18, 2015

Büyük bir sahne led ekran bir resim birden çok video resim bölebilirsiniz. Led ekranlar bağımsız ve herhangi bir birleşimi olabilir. İlgili arka plan, yayın büyük ekran alanı görüntü Performans gereksinimlerine göre fark edebilirsiniz ve superimposing fark edebilirsiniz. Ve gerçekleştirilebilir süperpozisyon, arka plan resimleri video sinyal işlemcisi ile aynı resmi göre oynadı veya sentezi, karakterizasyonu, oyun veya metin kaydırma oynamaya yapmak için bekleyen aramayı gösterilebilir, video resim ekran seviyelendirebilirsiniz, aynı zamanda yukarı ve aşağı kaldırabilir kelimelerle, Kişilik video görüntüleri, aydınlatma, sahne arka plan ve sahne zemin, peyzaj yazılım tasarım ve denetim sistemi aracılığıyla diğer taleplerini karşılamak , avantaj, gövde yapısı tasarımı evlat edinmek, açık gözyaşı kıyafeti uygun, güvenilir, kolay uygulama olaylarda büyük eğlence ve büyük aktivite korumak için.

Sahne LED büyük ekran kesimi


1. ana ekranı: genel olarak, en büyük sahne arka plan LED LCD ekranın ortasında kümesinin ana ekran vakaların büyük çoğunluğu söylenebilir bir kare, dikdörtgen ya da kare, bir olabilir. Bu yüzden iyi görüntüleme diş ağrısı, aynı zamanda nispeten büyük piksel yoğunluğu gerektiren için ana ekranda nedeniyle içerik görünümü daha önemlidir. Ana ekranda çoğunlukla teknolojidir sahne P4, P5, P6 daha olgun.

2. ikinci ekran: ekran genellikle ayarlanır ev ekranın her iki tarafında, ana ekran oyun içeriği için folyo kullanılır, çoğu çalıyor kutusu ve benzeri yanıp sönen havai fişek, dans gibi daha soyut içeriğidir. Bu nedenle, ekran piksel aralığı büyük olacak, genellikle P7.62, P8, vb KULLANIR. Çünkü birçok yerinde ekran içeriğini ve mesh, olarak da bilinen renkli ekranlar ile oynamak.

3. video genişleme ekran: genel konserler, büyük bir sahne performansları-ecek var olmak nispeten geniş alan, bazı yerlerde neden açık sahne performansına değildir, taraf sahne olay yerinde yaşamak için büyük ekranda yer alacak, belgili tanımlık perde-ebilmek denilmek genişletmek için bir video, belirtimidir kez giriş ekranına benzer.
Bazı KTV, barlar, dans salonları ve diğer yerlerde de bazı şekiller liderliğindeki büyük ekran aşamasında kullanılmasını, led geniş ekran abnormity sık sık çevre genel yapısına göre bunların özellikleri temelinde led büyük ekran dönüşümü yerlerde-ebilmek var olmak customized fiili duruma göre daha değiştirilebilir modelleme yapmak , yeni bir düzeye yer çevre izin, bir kişi bir tür rüya hissi vermek.

Bir çift: İşbirliği için anlamsız bir yolculuk

Sonraki: Açık LED Display günlük bakım