Amerika'da Infocomm 2017'yi Ziyaret Etmeye Davet Et

Amerika'da Infocomm 2017'yi Ziyaret Etmeye Davet Et

Date:Apr 08, 2017

Dünyanın en iyi üyesi olan INFOCOMM 2017, yapılacaklar: ORANGE COUNTY CONVENTION CENTER 9899 ULUSLARARASI DR, ORLANDO, FL 32819, 14 - 16 Haziran 2017 tarihleri arasında Batı Bina. Newstar iki mükemmel uygulama teklifi çözümü de dahil olmak üzere yıllık yeni ürünlerle katılacaktır. "Ön Bakım Dönemi" ni göstermeye başlayacak, şimdi bir fark yaratma zamanı.

Q17 @ 2C} K} 70JD'F [JKCFHZO.png

INFOCOMM, Amerika'daki profesyonel görsel-işitsel ekipman ve bilgi sistemi entegrasyon teknolojileri için en başarılı ve en büyük uzman sergi ve aynı zamanda dünya genelinde en çok kat edilen fuardır. Bu üç günlük AV ziyafeti, projektörlerde ve geniş ekran görsel-işitsel ekipmanlarda dünyanın en iyisini barındıran son derece etkili bir yıllık etkinlik gösterisi olarak, güçlü ve güzel resimler ışığı ve gölgeleri bir araya getiren ziyaretçiler için şaşırtıcı bir duyusal deneyim olacak.

WM9_G_RG_NDB2H6KCT1V} ~ 7.png


Amerika Birleşik Devletleri pazarlamasını akılda tutarak Newstar, yeni FS-P3.91mm kapalı üretim, kiralık ev pazarlaması için ES-P4.81mm dış mekan ekranı gibi yeni yüksek yenileme ürünlerini tanıtacak ... Newstar, bazı özel tasarım ve çözüm önlerini gösterecektir Sabit sabit kurulum projesi için tesisat montajı. Bu sefer sergi pavyonumuz basit şık bir tarzla tasarlandı.

 

 

Newstar sergide yeni ürünler ve teknolojiler gösterecek ve sizin için profesyonel ve uygun tasarım sağlayabiliriz. Sizleri içtenlikle standımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Kazanmak için daha fazla konuşalım.


Bir çift: Newstar LDI Show 2017'yi Ziyaret Etmeye Davet Etti

Sonraki: ISA 2017'de Standımıza Hoşgeldiniz