Yenilik LED ekran götürüyor

Yenilik LED ekran götürüyor

Date:Sep 03, 20162016 büyüme yaklaşık %18.6, 2017 %25,3 büyüme, 2018 yılında büyüme %27,3 oldu tahmin göre %18.59 büyüme artış yaklaşık %17,3 genel büyüme açısından, 2020 yılına dek, yaklaşık 45 milyon CAGR ulaşmak için 2020 2019 yılında, muhtemelen %27,7 civarındadır. Verileri, bir küçük adım LED ekran sanayi de kalkınma yukarı momentum korunur.

Birleşme bir çare olduğunu

LED ekran sektörünün geliştirilmesi, biz sanayi momentum erken gelişme çok şiddetli, sert ama normal değil bulmak. Çekirdek teknolojisi saklayamazsınız, çip kendi kendine yeterli olamaz, birçok şirket işletme ölçeğinde karışık geç gelişmesine LED montaj yapmak. LED marka kurumsal bakış açısından, Riyad, Chau Ming, ortak inşaat Toplam kapasite diğer şirketlerin piyasa iken, birkaç çok büyük oranda küçüktür bu şekilde, küçük işletmeler daha az rekabetçi büyük kurumsal birleşme eğilim kaçınılmazdır. Bu yaklaşık iki yıl ve hatta LED ekran sanayi birleşme nedeni için genişletilmiş ve satın almalar sık olarak ortaya çıkan bu yıl #39; s olay; Ama böyle sık birleştirme

ve satın almalar ve geliştirme sanayi zarar yol AÇTI. Belki de andquot; fittestandquot yaşama; piyasa ekonomisi kaçınılmazdır.

Bazı küçük işletmeler için yenilik ve gelişme teşvik edecek. Örneğin bir küçük adım LED andquot üstesinden gelmek için görüntüleme; düşük ashandquot vurgulamak; yenilik geliştirmek için. Ama sadece bir birleşme uygun Sirketler: LED ekran teknolojisi ve sanayi rekabet üstüne çok yoğun, eğer onlar yapmak değil araştırma ve geliştirme, yenilik, bu yarışmada lider konumunu işgal değil.
İç pazarda zorluk yatıyor, çekirdek teknolojisi yavaş olmuştur

Bugün, mevcut durum sanayi karşısında birçok LED şirket düzenine denizaşırı çarşı başladı. Hepimizin bildiği Chinaand #39; s nispeten ucuz iş gücü, LED uygulama makine üretim teknolojisinde yüksek olduğunu, üretim kısa bir süre içinde tamamlanması, bu bizim avantajdır, nasıl biz Sirketler: bazı yeni bir LED yol açmak için gerektiren gezmek sorudur. Ayrıca, ihracat Sirketler LED çok sayıda anlamına gelmez iç piyasa, hatta doymuş olma, iç piyasada alanları geliştirilebilir ve biz bu konuda yenilik organize hala yeni.

Şu anda, iç pazarda büyüme oranı LED işinde zorluk yatıyor olduğunu çok yavaş çekirdek teknoloji ürünleri, LED çipi gibi çekirdek teknolojisi temelinde diğer insanlar inşa edilmiş, böyle montaj sanayi nispeten büyük risktir, nispeten yüksek maliyetidir. Ama uzun bir süre, Chinaand #39; s LED iş çoğunlukla her ne kadar hızlı bir şekilde piyasada, işgal derleme, baştan başlamak ama çekirdek teknolojisi yetersiz dikkatine ve ülkemizin her zaman andquot nereden biliyorsun, burası; değil strongandquot ama; aslında, altında yatan nedenleri büyüktür biz para kazanmak için istekli değil koymak daha fazla enerji çekirdek teknoloji araştırma ve geliştirme yukarıdaki. Cihazın özünü kavramak için ise, bizim maliyetleri düşük, böylece etkili bir şekilde sanayi ilerletmek inanıyorum.


Bir çift: 2016 InfoComm

Sonraki: Epistar küçük Pitch LED ekran pazarı için olumlu bakış açısı onadı