Ana sayfa > Haberler > İçerik

LED ekran ışık zayıflama azaltmak nasıl?

Aug 17, 2015

Her zaman ışık zayıflama bakım sorunu büyük LED dijital görüntü ve kullanım Klima yanı sıra nokta matris ekran, LED aynı zamanda sürekli geçerli önlemler benimsemeye ihtiyaç vardır. Piksel LED çoğulluğu tarafından oluşan dinamik ışık kontrol altında alternatif olarak, yani sürekli akım entegre devre IC tarafından üretilen ve bu aynı değil. Ve çözüm MZD termistör kullanmak için özgün devre yapılandırmasını değiştirmek için yalnızca bir WMZD termistör önce veya sonra her piksel eklemek ve direniş "ampul", bu şekilde ekonomik LED ekran hafif çürüme azaltmak gibi piksel yapmak gerekir gerekmez.
WMZD seçim LED piksel geçerli ve paralel numarasına göre 4-6 LED/18 tarafından piksel gibi Eğer oluşur ~ 20mA serisi, daha sonra ekleyebilirsiniz bir WMZD-A20 termistör döngüde, ortam sıcaklığı 40℃-değiştiğinde ~ 120℃, güncel piksel 18, her zaman tutulan ~ 20mA, LED ışık zayıflama etkili bir şekilde engeller , ve A20 termistör güç tüketimi daha az 60 mW.


LED piksel modülü 100mA ise modülü 200mA, eğer kullanım B100 B100 tüketiminin az 65 sonra daha sonra bir WMZD-B100 devrede kullanabilirsiniz mW.

Kısacası, teknolojik yenilik WMZD termistör büyük LED ekran kullanımıdır, bu karmaşık değiştirilmesi gerekmez, etkinliğini göstermek ölçü birimi, termometre, ampermetre, fırın veya Isıtma cihazları tarafından kanıtlayabilirim.