Nasıl Kurulur ve Dış Mekan LED'i Reklam Ekranı Debug Yapılır

Nasıl Kurulur ve Dış Mekan LED'i Reklam Ekranı Debug Yapılır

Date:Mar 18, 2017

Açık hava reklam panoları için iyi, montaj ve hata ayıklama bağlantıları teknik inşaat personeli için gerekli, açık hava yapılarını anlamak için, reklam ekran teknolojisini koruyarak etkili bir şekilde reklam tanıtımını teşvik edecek, bilginin yaygınlaştırılması, aynı zamanda teknik inşaat personeli de tanıdık olmalıdır. Açık hava reklam panosu LED elektronik ekran montajı dört bağlantıya sahiptir: saha araştırması, ekipman yapısı, kurulum, devreye alma kullanımı.

Her şeyden önce, gerçek duruma göre yerinde soruşturma yürütmek zorundayız

Özellikle, dış mekan LED ekran, çevreye özgü olmalıdır, kurulum öncesi topografya, parlak radyasyon aralığı, yeni üniforma test parlaklık kabul parametreleri, Komuta kadrosu, birleştirilmiş bir kaldırma programı uygulanması gerçekleştirmek için, normal ve istikrarlı bir kullanım sağlamak için cihaz. Farklı durumlara farklı muamele, daha uygun bir şekilde almak.

İkincisi, belirli bir programı belirlemek için saha araştırmasına göre inşa etmek için LED ekipmanı yapacağız.

Bazı dış mekan LED billboard yapıları için, duvar reklamı ekranının, asılı tip reklam ekranının ve çatı tipi reklam ekranının tedavisini ayırt etmek. Asıl kurulum, yukarıdaki personelin birbirleri ile güvence altına alınırken, vinç asansörünün kaldırma yüksekliği ile olan mesafeye dayanması gerektiği gibi, LED reklam ekranının yüksek irtifa çalışması için daha iyi bir kurulum ve kullanım süreci olmalıdır. İnşaat işlemi, emniyet ve arıtma işlemi birinci şarttır. Bir kez daha, inşaatın tamamlanması, yayılmanın en iyi etkisini elde etmek için emisyon kapsamını yürütmek zorundayız
Işınım aralığı farklı olduğu için, LED ekran görünümü, alana göre dış aydınlatma her zaman açıdan emin olmak için dış mekan LED ekran sabit montaj çalışmaları her zamanki görünümünün kapsamı ve yetenek kabul etmek, aynı değildir, görebilirsiniz Normal parlaklık Avantajları en üst düzeye çıkarmak için dengeli görüntü, altyazı bilgileri, geniş görüş açısı ve uygun parlaklık.

3-'18-1. Png3-18-2.png

Sonunda, başarıyla teslim etmek için, denetleme ve bakım işlemlerini takip etmeliyiz.

LED ekran suyu geçirmez, ısı dağılım tabakası, LED gibi su geçirmez kaplamanın, yağmur alanının üstündeki ekranın, soğutma havasının her iki tarafının, güç kaynağı hatlarının vb. Gibi çok sayıda alanı kapsayan aşağıdaki testler bu temel bileşenleri oluşturur Ürünün tüm istikrarı iyi bir grafik LED ekran. Tabii ki, teknik bakımın son kısmı da çok önemlidir; bütün ekranın güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için zamanında değiştirme ihtiyacı, birleşik bir yönetim ve bakım, ürün pası, dengesizlik, hasar, birliktelik bakımından bu bölümlerle uğraşmak zorundayız.


Bir çift: Dört İpucu Dış Mekan LED Ekranlar Bakımı için

Sonraki: LED Ekran Çeşitli Renk İşleme Teknolojisi Türleri