Nasıl doğru ekran seçmek için

Nasıl doğru ekran seçmek için

Date:Nov 28, 2017

Nasıl iş için bir görüntü seçmek için hakkında hiçbir şey bilmiyorum, aşağıdaki ipuçlarını bazı puan almak için yardımcı olabilir sağ ekranın farklı seçenekler arasında bulmak kolay, kullanılamaz:


1. LED çipi

Sabit veya kiralama tam renkli LED ekran için kullanılan, LED çipi sanal ile gerçek piksel arasındaki fark gibi şeyler kaliteli LED ekranda en önemli şeylerden biri, DIP LED'ler ve SMD ve çip tüm marka fiyat ve kalite olarak büyük bir rol oynamak . onların kötü sevgisini, hızlı bir şekilde kaybolur veya genellikle, üniform renklerde başarısız kötü renk olacak.


2. LED ekran piksel aralığı

Piksel aralığı fiyat daha--dan herhangi bir diğer yönü etkiler ve bir ekran uygulamanız için uygun olup olmadığını belirler. Dijital LED çözümünüz için seçtiğiniz hangi piksel aralığı LED ekran ve bu ile ilgilenen kişi arasındaki mesafe göre değişir. Basit bir rehber için her 1 mm adım mesafe ile ilgilenen en az 750-1000 olmasıdır. Örneğin, P16 ekran uygulamalarında nereye yakın görüş-ecek var olmak daha az 12 m kullanılmamalıdır. Başka türlü sen-ebilmek almak P16, P20 gibi büyük piksel aralığı yakın görüntüleme mesafe sonra P4, P5, P6 gibi küçük piksel aralığı modeli almalısınız istiyorsanız, bir temel kılavuzdur. Orta piksel aralığı P10 ve P8 gibi çok sıcak modeli modelidir.

Nasıl iş için bir görüntü seçmek için hakkında hiçbir şey bilmiyorum, aşağıdaki ipuçlarını bazı puan almak için yardımcı olabilir sağ ekranın farklı seçenekler arasında bulmak kolay, kullanılamaz:

LB2ML]B[[}MZ~X(4S@3%@T1.png

3.non-tekdüzelik LED ekranlar

LED üretim zaman etkileri renk ve parlaklık dalga boyu farklı. Gözle görülür farklı renkte bir ışık dalga boyu ve parlaklık küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Mamul ât azaltmak ve hesap için fark renk ve burada ayrıntılı olmaz parlaklık kontrol etmek için yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç farklı işlemler vardır. Bütün beyaz ve sonra yeşil, mavi ve kırmızı görüntülemek görmek için ekranın tekdüzelik olup olmadığını söylemek için en iyi yoldur. Ne zaman sigara uniformities en belirgin olacak bu. Görüntü bu yapar fark hakkında bir fikir verir.

NBABIW%I[${[O}QV]}RQ@4I.png

4. parlaklık açık LED göstermek için gerekli

İyi olduğunu, bu her zaman böyle değil kabul edebilirsiniz. Açık bir dijital çözüm düşünüyorsanız, bir yüksek kaliteli LED ekran parlaklık 5500 cd/m2 veya daha fazla olması gerekir. Bu LED ekran canlı renkler tam ışık verecektir. LED ekran gerekenden daha parlak çalışan sadece LED çipler ömrünü azaltacaktır. otomatik parlaklık LED ekranlar bir iyi bunun PWM (darbe genişliği yönetimi) teknoloji parlaklığı azaltmak için uyum, ama tutarlı canlı renkler kaybetmeden çözümdür


5. LED ekran renk derinliği

LED ekran renk derinliği her piksel görüntüleyebileceği renk sayısını gösterir. Bu görüntüyü nasıl işleneceğini ve PWM frekansı yerine ile LED çipi ilgisi yoktur. 16 bit (65.536 renk) iyi bir miktar var, 14 bit (16,384 renkler) aşağı hala kabul edilebilir ve bir şey daha fazla 24 bit (True Color) gerekli değildir. Her ekstra yok yapmak için renk aralığı büyük bir fark biraz fazlalaştı. Düz renk hafif geçişlerini veya gölgeler ile geniş alanlar varsa bu esas olarak devreye girer. Belgili tanımlık imge aşağı, daha büyük bir karşılaştırıldığında küçük bir derinlik gösterir. Renk derinliği doğrudan bir görünüm olması gerekir.

L[ZROP}KRK7F3KVR[64~1IU.png

6. LED ekran kabine dikkat edilmesi gereken noktalar

LED çipler dışında erişim yöntemleri, kilo, IP beğeni ve montaj yöntemi ile ilgili kabine başka bir önemli şey bu. Montaj yöntemi yüklemek kolaylığı etkiler, bazı sistem üzerinde sınırlı boyut ele almak mümkün olacak, dolaplar hizalamak için kolaydır da göz önünde bulundurarak bir olmalıdır. NEWSTAR seni tedavi ve Kiralama montaj sistemleri sunabilir.

Bir sabit LED ekranlar tespit noktaları köşe kısımlarda içeride de bir PIN hizalayın ve onları yukarıdaki ekranlara güvenli için en. Bunun iyi bir sistem nedeni de ağırlık dağıtır.

Hızlı kilit ile tasarım ve hızlı bir şekilde yüklemek ve ortadan kaldırmak bize izin Kiralık LED ekranlar, başka bir şey, kabine kez kalıp döküm alüminyum veya ince, hafif ve iyi termal performans olan alüminyum tarafından yapılır.

Ön ve arka erişim, açık erişim ve arka erişim mevcuttur, arka erişim hizmet için perde arkasında bir yapı inşa etmek izin verir. Alternatif olarak, erişim kolay ise, açık erişim büyük için basit bir yapısı yaparak üretim maliyetleri azaltmak izin verebilirsiniz.


Sonuç

LED ekran satın alma hakkında düşünmek için bir çok şey var. En iyi çözüm bir uzman için konuşmaktır. Profesyonel bir tedarikçi ile devam destek alın ve Newstar ile devam sağlamak bir yüksek kaliteli dijital LED ekran çözüm elde sağlar. Daha fazla bilgi için bize buradan ulaşabilirsiniz veya müşteri hizmetleri ile konuşun.


Bir çift: Küçük Basamaklı LED Gösterge İstihbaratın Yeni Döneminde Dikkat Edilecek

Sonraki: Performans Gereksinimleri Ve Boru Çekirdeği Seçimi İçin LED Göstergesi