Nasıl doğru LED ekran seçmek için

Nasıl doğru LED ekran seçmek için

Date:Sep 03, 2016


Reklam büyük zaman ilgilendirir. Çok sayıda işyerlerinde, özellikle büyük olanlar, sadece onların sanayi artırmak ve onların rakipleri karşısında avantaj kazanmak için reklam üzerinde çok her yıl harcamak. Yazdırma, yayın, film ve Internet medya onların ticaret onaylamaz ve satışlarını artırmak için dev şirketler tarafından dinleniyor.Teknolojinin ilerlemesi ile hızlı bir şekilde reklam dünyasında zemin kazanmıştır bir orta LED göstermek perde olarak da bilinen bir dijital gösterge var. Kez yan ve Binalar üstüne asılı gördüm ve bazen dev çelik kare üzerinde monte edilmiş, LED göstermek perde şimdi onlar hemen etki insanlar üzerinde bu nedenle ürünlerin giriş çünkü yaygın olarak kullanılan daha kolay ve daha basit olmasıdır.

LED göstermek perde içinde yatırım yapmak istemeniz durumunda doğru bileşen seçmek size rehberlik ipuçları şunlardır:

LED ekran kendisi için kullanacağınız amaç belirlemek. Açık veya kapalı video için mi? Ne vesileyle kullanılacaktır? Bu bir spor olayı, bir miting, bir konser veya derleme mi? Belli ki, daha keskin çözünürlük ile daha büyük ekranlar özellikle büyük bir kalabalık ile açık hava etkinlikleri için ihtiyaç vardır.

LED ekran, hem de hakim hava durumu programı süre içinde kullanmak için nereye gidiyorsun konumu göz önünde bulundurun. Parlak ışıklı yerlerde, LED ekran parlaklığını kontrol edilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde, daha fazla seyirci için görünür yapmak metnin daha cesur ve daha büyük yazı tipi boyutunu seçmeniz gerekir.


Ne kadar veya ne kadar yakın Not ekrandan kitledir. Seyirci çok LED ekran ise, ekranın kolaylık görüntülemek için sadece sağ boyutu olduğundan emin olun. Büyük ekranlar yakın olduğunda gözler zarar görüntüleyiciyi aynı şekilde küçük ekranlar da vizyon zarar verebilir.

Ne tür bir ileti görüntülemek için gidiyorsun? Resim, grafik veya fotoğraf sununuzda dahil etmek istiyorsanız, tam renkli ekran seçmeniz gerekir. Üretici ile reklamlarınızda entegre edecek görüntüleri türünü belirtebilirsiniz. Bu şekilde, üreticinin LED gereksinimlerinize uyacak özellikleri olan ekran görüntüleme sağlar.

Elektronik bir görüntüde göz dostu olmalıdır. Bu nedenle nerede izleyiciler gözlerini rulo veya sadece bir bakış, reklamlarınız için boyunlarına vinç gerek kalmayacak bir düzeyde koymak gerekir. Düzey veya bir noktada nerede kolayca görülebilir LED ekran yüksekliğini kurmak. Yükseklik veya monte edilebilir nerede düzeyi tamamlamak için ekranın sağ boyutu seçmek önemlidir.

Çizgiler ve metin boyutunu en fazla birleşimi görüntüleyebilirsiniz bir LED ekran seçin. Görünüm koyacaksın reklamları yerleştirmek için ekran boyutu tahmin edebilirsiniz böylece piksel kaç satır için metnin her satırını gereklidir bilmeli.

LED ekran yönetmek kolay olmalı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için video oynamak için yazılım tarafından desteklenmesi gerekir.


Elektronik becerikli alet sürekli bugünlerde yükseltilir olacağından, kısa bir süre içinde sadece demode hale olmayacak bu yüzden son model temin etmek çalışın. Sürekli yükseltme en iyi daha az bir şey için yetinmeyin bu yüzden pahalıya mal olabilir.


Bir çift: Altı LED ortaya çıkan eğilimleri Çin'in 13 beş yıllık planı görüntülemek

Sonraki: En iyi Çin LED çipi ve paket üreticiler zam