Tam renkli su geçirmez açık LED ekran pazarının geleceği

Tam renkli su geçirmez açık LED ekran pazarının geleceği

Date:Dec 07, 2015

Tam renkli su geçirmez açık LED ekran Pazar geleceği


Açık hava reklam şehir geliştirme şehirler birbirini tamamlayıcı ve açık hava reklam yeri doldurulamaz değere sahip olmuştur aynı zamanda çok uzun bir geçmişi vardır. LED ekran geliştirme sadece birkaç yıldan beri açık belgili tanımlık çarşı, pazar payı % 60'e kadar yarısı için sorumluydu. Bugün, ekranda açık kullanımı gelecek eğilim olmuştur.


Medya Sektöründen fikir birliği: açık medya büyük, ışık kutuları, tek sütun, görünür mesafe sınırlı, tek ekran gibi geleneksel açık hava reklam Görünüşe göre tam olarak bugün pazar karşılamak mümkün olmuştur talepleri. Yeni teknolojileri uygulama tarafından eşliğinde, yeni açık şeklinde ortaya çıkan reklam, açık LED ekran medya zamanında olmalıdır.

Tam renkli ekran hızlı küresel ekran medya yeni bir tür, 1990'larda geliştirilmesinden, modern teknoloji, enerji tasarrufu birleştirir, çevre koruma, renkli, dinamik resim ve metin görüntülenebilir, görsel menzil avantajı geniş dizisidir. Büyük açık LED ekran reklam ekran, görsel efekt şok edici, tam olarak dikkatini çekmek seyirci, yeni medya ve teknoloji bir kombinasyonudur.

Reach medya aynı zamanda etkin bir şekilde yüksek LED ekran televizyon, Gazeteler ve diğer medya ile karşılaştırma şeklinde özellikleri, reklam koymak, nispeten düşük fiyattır. Bu benzersiz değer LED ekran açık medya doğal olarak yeni canlarım medya haline. Times Square New York ve Tokyo, Japonya Ginza satır satır LED'in üzerine CBD temel alan sadece reklam pazarlama fonksiyonları ekran, aynı zamanda dünyaca ünlü şirketlerin bir statü sembolü - kurumsal hakimiyeti sektöründe şirketler markasını dünya algıladıkları izin reklam yayın reklam yayını edebilmek için.

Geleneksel açık medya, LED display aynı televizyon ve diğer medya faydaları ve özellikleri zaman sadece basit değil açık medya. Ancak, LED ekran basit açık medya ve TV medya sadece bir uzantısı değil, daha fazla yaratıcı yer ve etkileşim ve iletişim tüketicilerin zaman ve mekan ile daha geniş bir üç-boyutlu uzayda vardır, dijital çağın yayılmış bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için eşsiz bir formu ekranın bir kavramdır.

Açık kalan LED belirli teknik kusurları görüntülemek, ancak LED ekrana sahip etkilemez sınırsız geliştirme ile geniş çarşı yer yok.

---(2015-12-7) Pazarlama Newstar geliyor

Bir çift: Açık LED Display günlük bakım

Sonraki: Ne COB AÇMIŞTIR?