Açık hizmet LED ekran

Açık hizmet LED ekran

Date:Dec 19, 2015

Etiket: Ön hizmeti LED ekranlar, Açık yayımlanan LED oturum, Açık Erişim LED oturum, Açık Erişim LED modülü, Açık Erişim LED ekran...

Açık bakım / ön hizmet LED ekran yapısı

NEWSTAR açık erişim çözümü

Yükleme için sınırlı yer nedeniyle erişim yöntemi LED ekran bakım için önemli bir faktör haline gelir. NEWSTAR'ın açık erişim LED modülü sayesinde, bu yüklenici ve üye kullanıcılar için daha fazla seçenek sunuyor. Ön ve arka erişim bakım işi daha esnek hale getirir. Sadece bir dikdörtgen anahtar bir modül LED kabine kolayca yayın yardımcı olacaktır. Başvurabilirsiniz onun adım---hızlı ve kolay fotoğraf aşağıda.

Çok piksel sahaları 6.67 mm için 20 mm arasında değişen sadece çok seçenek sağlar ama Ayrıca değiştirilebilir bir çözüm sunuyoruz. İlk yıl, üçüncü yıl, bir açık erişim işareti satın aldığınızda bu durum görüntüleme 6.67 mm veya 8 mm gibi daha iyi çözünürlük bir tane istiyorum. Bu nedenle, sadece toplam yeni bir satın alma yerine eski 20mm modülünü değiştirmeniz modül satın almalısınız. Bu para çok kesecek.

NEWSTAR açık erişim çözümü küçük LED işaretleri veya binaların üstüne yüklü veya duvarlara monte büyük billboard uygulanabilir. Bu çözüm üzerinde bazı daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa lütfen bakın aşağı bağlantı:

http://www.NEWSTAR-LED.com/Front-Service-LED-Display-s

Bir çift: Profesyonel spor salonu Led göstermek ve spor görüntüler çözüm yol açtı.

Sonraki: Akıllı LED işaretleri çözüm