Dört İpucu Dış Mekan LED Ekranlar Bakımı için

Dört İpucu Dış Mekan LED Ekranlar Bakımı için

Date:Apr 25, 2017

Dış mekan LED göstergelerini korumak için dört ipucu

Son zamanlarda, gittikçe daha fazla şirket, mesaj yayınlamak ve pazarlama teşvik etmek için önemli araçlar olarak dış mekan LED ekran seçerler. Böylece çeşitli LED göstergeler sokaklarda görülebilir. Bununla birlikte, uzun süre açık alanda çalışmak için, bu LED ekranlar dikkatli bakıma ihtiyaç duyar. Aşağıda, dış mekan LED ekran bakımında bazı ipuçları bulunmaktadır.

İlk olarak, onları mümkün olduğunca kuru tutun. Bu LED ekranlar açık havada çalışır; bu da kesinlikle nemden etkilenirler. Nem belli bir dereceye ulaştığında korozyona ve kalıcı hasara neden olacaktır. Bu nedenle, LED ekranın takılacağı neme dikkat edin ve ağır nem bulunan bir yerde çalışmasına izin vermeyin.

İkincisi, temiz tutun. Dış mekan LED göstergeleri çeşitli hava koşullarında çalışır, bu nedenle rüzgar, güneş ışığı, toz tarafından saldırıya uğrar. Uzun süre kullandıktan sonra, görüntüler kirli görünecek ve görsel efekti etkileyecektir. Bu nedenle, onu temiz tutmak gerekir. Ayrıca, temizlerken dikkatli olmalısın.

Üçüncü olarak, çalışma adımlarını aklınızda tutun. LED ekranları elektrikle yerleştirmeden önce kontrol bilgisayarını açmanız gerekir. Dışarıdaki LED ekranları kapattığınızda, LED ekranın elektriğini kesin ve bilgisayarı kapatmanız gerekir.

Son olarak, kararlı elektrik bağlantısını, özellikle toprak kablosunu sağlamayı ihmal etmeyin. Ve LED göstergelerini yıldırım gibi güçlü ışık altında kullanmayın .

Bir çift: LED Ekran Açıkhava Medya Marketini Yeni Bir Görüntü İçin Arayacak

Sonraki: Nasıl Kurulur ve Dış Mekan LED'i Reklam Ekranı Debug Yapılır