Dört İpucu Açık LED Göstergeler Bakım için

Dört İpucu Açık LED Göstergeler Bakım için

Date:Oct 28, 2017

Son zamanlarda, gittikçe daha fazla şirket, mesaj yayınlamak ve pazarlamayı teşvik etmek için önemli araçlar olarak açık hava LED ekran seçmektedir. Dolayısıyla, mesaj yayınlamak ve pazarlamayı teşvik etmek anlamına gelir. Sokaklarda çeşitli LED ekranlar görülebilir. Bununla birlikte, uzun süre açık havada çalışmak için, bu LED ekranlar dikkatli bakıma ihtiyaç duyar.

Aşağıda, dış mekan LED ekran bakımında bazı ipuçları bulunmaktadır.

İlk olarak, onları mümkün olduğunca kuru tutun. Bu LED ekranlar açık havada çalışır; bu da kesinlikle nemden etkilenirler. Nem belirli bir dereceye ulaştığında korozyona ve kalıcı hasarlara neden olur. Bu nedenle, LED ekranın takılacağı neme dikkat edin ve ağır nem bulunan bir yerde çalışmasına izin vermeyin.

İkincisi, temiz tutun. Dış mekan LED göstergeleri çeşitli hava koşullarında çalışır, bu nedenle rüzgar, güneş ışığı, tozdan etkilenir.

Uzun süre kullanıldıktan sonra, görüntüler kirli görünecek ve görsel efekti etkileyecektir. Bu nedenle, onu temiz tutmak gerekir. Ayrıca, temizlerken dikkatli olmalısın.

Üçüncü olarak, işletim adımlarını aklınızda tutun, LED ekranları elektriğe sokmadan önce kontrol bilgisayarını açmanız gerekir. Dış mekan LED göstergelerini kapattığınızda, LED ekranın elektriğini kesin ve bilgisayarı kapatmanız gerekir.


Son olarak, kararlı elektrik bağlantısı, özellikle toprak kablosu sağlamaya dikkat edin. Ve güçlü aydınlatma koşullarında LED ekranları kullanmayın.

outdoor LED display 01.jpg

Bir çift: Performans Gereksinimleri Ve Boru Çekirdeği Seçimi İçin LED Göstergesi

Sonraki: LED Ekran Malzemesi Analizi