Epistar küçük Pitch LED ekran pazarı için olumlu bakış açısı onadı

Epistar küçük Pitch LED ekran pazarı için olumlu bakış açısı onadı

Date:Jun 08, 2016

,LEDgörüntü piyasa tercih 2015 yılında küçük adım LED ekranlar ve yüksek çözünürlüklü ürünler vardı. Sanayi altında olmuştur bu ürünler sahne ışığı geçen yıl güçlü büyüme bu yıl, özellikle Çin'göstermek için devam etti. Küçük adım LED ekranlar da dahil olmak üzere diğer bölgesel pazarlarda çekiş kazanıyorGüneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Avrupa'da. Orta Doğu ve Güney Amerika, Brezilya, Rio de Janeiro 2016 Olimpiyatları nerede barındırılacak da tanık küçük saha LED için yükselen büyüme gibi pazarlarda, ortaya çıkan görüntüler. Ekran teknolojisi gelişmeler ve eğilim analizleri hakkında daha fazla bilgi için uluslararası LEDinside konuştu ve Tayvanlı LED üreticileri ve diğer yan sanayi oyuncular chip.

Şu anda açık LED reklam panoları ve tabela, LED ekranlar sınıflandırılabilir kapalı veya açık görüntüler. Çoğu alıcı kim satın görüntüler video reklamlar veya dijital afiş kamu yayın yöneticileri ticari mekanların vardır. Daha önce çoğu LED ekranlar çok büyük sahaları vardı, daha az LED kullanılan düşük sonunda LED ışıkları vardı ve düşük çözünürlüklerde aynı için karşılaştırıldığında küçük adım bugün LED görüntüler ölçekli. Daha küçük adım LED görüntüler görüntü çözünürlüğü önemli ölçüde iyileştirilmiştir iken LED çipi ve paket teknoloji gelişmeler yararlanan, LED ekran pitch, minimalized. İzleyiciler farkları karşılaştırın ve gözlemlemek önemli değişiklikler ekran çözünürlüğü, bu nedenle yüksek kaliteli piyasada bu ürün satın alma daha fazla alıcı vardır edebiliyoruz.

Epistarand #39; s TILS 2016 standında. (Tüm fotoğrafları nezaket LEDinside)

Enerji verimlilik avantajları LED görüntüler ve yatırım Getirisi siparişleri, giderek artan sayıda çekiyor

Ekran üreticileri tarafından kullanılan LED paket özellikleri 3535, 3030 ve 3'ü 1 LED küçük için üç LED lambalar için gelen görüntüler LED boyutunda azalttı. LED ekranlar pitch hangi kullanılan LED sayısı fuarında sözleşme devam etmiştir bir aynı boy LED ekranlar ve LED çipi sevk irsaliyesi büyüme teşvik.

LED teknolojisi geliştirilmiş ışık verimliliği sonuçlanan son birkaç yıl içinde olgunlaştı, parlak LED çipler sürücü güç gereksinimleri yarıya. Geçmişte bir tek bir açık LED ekran LED modülü 20 mA elektrik akımı ile çip çok loş ama şimdi LED çipi 10, tahrik olabilir çünkü yönlendirilmesi gerekebilir göstermek için anne ya da aşağıda.

Daha önce ticari alanlarda açık LED çoğunluğu kadar yapılan projeleri görüntülemek ama LED ekranlar veya daha büyük ekranlar bayileriyle yüksek enerji tüketimi nedeniyle tarafından reddedildi. Yeni LED ekranlar önemli ölçüde daha iyi reklam gelir oluşturmak için enerji tüketimi indirdi ve bayileriyle istekli daha fazla sırada ortaya çıkan LED ekranlar kullanmak için büyüdü.

LED ekranlar düşük güç tüketimi çok enerji verimli ve çekici potansiyel alıcılar için geçici o Hung Hui Shih, yönetmen RGB LED ekran Bölümü'nde Epistar söyledi. Ürün sırasında'nın daha önceki aşamada market, fanlar ve ısı alıcıları geniş hacimli edildi görüntü kalın, ağır yapılan ve enerji tüketimi kadar LED ekranlar ısı dağılımı için gerekli. Ancak, ısı dağılımı için enerji verimli tasarımlar yeni LED ekran kullanın ve LED daha düşük güç tüketimi görüntüler. Bu tasarımın basitleştirilmesi ve daha esnek hale sırasında elektrik kablolama maliyeti azaltır. Daha ince ve daha hafif görüntüler de taşıma ve yükleme maliyetlerini azaltır. Maliyet yarar--dan bu cihazlar dünya çapında kabul edilmiş gibi yeni enerji verimli LED ekranlar dolaylı olarak küresel hükümet teklifleri tarafından desteklenir.

Sürücü akımları azaltırken LED parlaklık, yenilikçi çip teknolojileri yükseltmek gibi kapalı LED ekran Pazar da benzer bir eğilim gösteriyor. Geçmişte, 3528 LED kapalı LED ekranlar için ana akım spec oldu, ancak yavaş yavaş 2121 ve 2020 LED'ler tarafından bırakmıştır. Adım 2.5 mm da ve gözlük-in P1.9 ve kesintisiz bir görsel efekt oluşturma P1.6 ulaşabilirsiniz. Eğer iyi bir IC sürücü aygıtı dahil Renk Gamı performansı artırabilir. LED gözlük gelişmeler, piyasada küçük adım LED kullanarak görüntüler yüksek çözünürlük, net ve keskin görüntüler için tercih ediyor. Çoğu uygulamalar, alışveriş merkezleri, perakende satış mağazaları ve kapalı ticari alanlarda içerir.

Gelecek pazar eğilimleri LED fiş kullanılan uygulamaları görüntülemek

Küçük adım LED görüntüler geçerli pazar payı sadece bir % 10 olduğunu ve onun büyüme hızlanıyor. İçinde belgili tanımlık gelecek öngörülebilir LED ekran eğilimler şunlardır:

1. daha küçük LED'ler

İlk üç küçük adım kolayca küçük adım LED ekranlar imal edilebilir 1010, 0909 ve 0808 LED LED içerir. Bu nedenle, 0808 LED'ler P1.2 bir adım LED görüntüler elde edebilirsiniz. Daha küçük paketler 0505 ve 0606 testleri dilimleme ve malzeme çekme gelen çoğunlukla yüksek maliyetleri, LED var.

2. ticarileştirilmesi ultra yüksek çözünürlüklü ürünleri

Yüksek çözünürlüklü görüntü ürünleri yüksek kaliteli ticari reklam müşterileri için çok çekici olmuştur, bu nedenle perakendeciler yüksek çözünürlüklü 2 K LED ekranlar yüksek kaliteli ürün yelpazesi içinde tercih ederim. Gelecekte, görüntüler 4K LED ortaya çıkması ve maliyeti olgunlaşması, will sürücü uygulama of0.8Pitch ve ekran özellikleri ve savaş odası, aynı zamanda yüksek kaliteli ticari alanlarda ortaya çıkan bir ürün. Ancak, belgili tanımlık ürün-var olmak commercialized önce uzun bir süre alır.

Gelecekteki gelişmeler açısından ne kadar daha küçük LED cips alabilir miyim? Geçerli, 0505 ve 0404 LED'ler zaten ticari LED'ler sınırlarını yaklaşıyor ve sadece yüksek tanım 4K ve 8K görüntüler ticari. LED üreticileri üstesinden gelebilir Eğer ilişkili sorunları bağlar tel ultra-küçük LED paketleri veya evencreate ile geleneksel olmayan bir LED paket türübazı koruma paketi içermeyen ürünler ekleyerek.Epistarand #39; s TILS 2016 standında.

RGB LED tutarlılık gereksinimleri fişleri

LED'ler istemcileri LED ekran taleplerini karşılamak için son derece tutarlı ve güvenilir performans sunmak gerekiyor. Vurgu artan yoğun parlaklık yerine opto-elektronik özellikleri yerleştirilir. Düşük mevcut koşullar altında LED çipler tutarlı parlaklık, dalga boyu ve performans iletmeliyim.

Epistar kırmızı LED sektöründe dünya lideridir ve InGaN LED ile entegre edilebilir mükemmel kırmızı LED çipi ürün portföyüne sahiptir. Epistar şu anda rakiplerinden önde ve onun Randamp; ilerlemeye devam edecektir D kapasite üretim kapasitesi ve RGB LED kalitesini iyileştirmek için.

Epistar'ın kapsamlı IP portföy LED ekran ihracat yardımcı olabilir

Epistar çok güçlü bir patent portföyü RGB LED ve kırmızı LED çipi ürün yelpazesi olan zorunlu bir gereklilik patentli LED çipler nerede uluslararası piyasalarda bir avantaj bulunuyor. Birçok uluslararası üretici patentli LED yongaları için talep bu nedenle birçok onların LED paketlenmiş Epistar'ın LED'ler seçecektir görüntüler. Şirketin cips tüccarlar ve bayileriyle tarafından tercih edilmektedir. Başka bir deyişle, Epistar' s patentli LED chipler daha uygun ihracat pazarı sigara patent korumalı ürünlere kıyasla. LED paket üreticileri entegre anti-UV ve su direnci özellikleri ürün şirketin ürünleri piyasa rekabetçi hale gelebilir.

Uluslararası pazarlarda, LED ekranlar Avrupa'nın güçlü büyüme göstermiştir ABD, Güneydoğu Asya, Güney Asya ve Güney Amerika. Büyüyen büyük perakendeciler, kamusal alanlarda ve hava alanları yüksek spec küçük pitch LED ekranlar tanıtımı. Piyasada da etkili LED ekranlar, ışık kirliliği sorunları çözme tarafından entegre çok, akıllı denetimler ve akıllı karartma geliştirdi. Farklı ışık ortamlarında altında parlaklık görüntüler parametreleri içerir ve parlaklık buna uygun şekilde düzeltilecektir.

LEDinside projeleri pitch LED ekranlar katlanarak 2015 yılında küresel pazarda LED ekran, Pazar iş fırsatları için ilgili BM LED sürücüleri, süre LED modülleri, büyüyecek ve ısı dağılımı bileşenleri da büyük tutun küçük potansiyel pazar.


Bir çift: Yenilik LED ekran götürüyor

Sonraki: Dünya'yı kurtarmak için: parası küresel LED ekran piyasadan talep için enerji tasarruflu