Çince LED ekran sektörünün geliştirilmesi

Çince LED ekran sektörünün geliştirilmesi

Date:Aug 17, 2015

Çince LED ekran sektörünün geliştirilmesi
13 Temmuz 2015

2012 yılında hızlı genişleme ettikten sonra LED ekran sanayi bir entegrasyon dönem boyunca gitti. Çoğu şirket düşük Brüt kar marjları, yavaş artan gelir ve kaotik rekabet sanayi içinde bir süre yaşadı. Piyasada genellikle LED ekran sanayi hiçbir rekabet engelleri, ciddi homojenizasyon ve düşük yatırım fiyatları inanıyordu. Ancak, sonra derinlemesine araştırma sanayi zincirinin ihracat odaklı LED faydaları maliyet, teknoloji yatay geliştirme ve diğer ülkelerde genişletilmiş çarşı yer onların üstünlüğü gelen keşfetti. Gelecek için olumlu bir trend olacak devam büyüme oranı ile yatırımcılar uygun hızla genişleyen ihracat işletmeler yararına olacak bağlı dikkat etmelidir.

LED ekran ekipman için maliyet üstünlüğü

LED ekran sanayi seyir, Çin iş açık bir üstünlük diğer ülkelerle kıyaslandığında fiyat zorundadır. Geçerli satış fiyatı Çin LED ekranlar % 35-%50 için bu aynı ürünün diğer ülkelerde. Hatta bir daha düşük satış fiyatı ile daha iyi bir brüt kar marjı korumak Çin hala yapabiliyor. Bunun temel nedeni Çin olmak daha ucuz kaynaklar ve onların değeri nedeniyle vergisi (KDV) geri ödeme politikası eklenir. Bu iki yönü yaklaşık % 35 daha Çin'in rekabet piyasasında artan diğer ülkelerin düşük olmak Çince LED maliyetini görüntüler sağlar.

Aynı zamanda, yerel floresan aydınlatma kullanımı da fena halde maliyeti düşürdü. Çin yerel LED ekranlar maliyet kompozisyon bakan, çoğunluk olan yaklaşık % 39 ulaşır aydınlatma LED var. Yerel Çince ekran şirketlerin çoğunluğu ya da yerel LED aydınlatma veya yerel olarak paketlenmiş LED aydınlatma kullanın. Şirketlerin diğer ülkelerde (Nichia, Kortec) Uluslararası diğer üreticilerin aydınlatma kullanın. Verileri gösterir Çin ışıklar bedeli 1/3 Bu bu diğer uluslararası üretmektedir. Eğer Çin dışında tüm maliyetleri aynı olduğu varsayımıyla ve sadece Çin dışında aydınlatma için fiyat farkı nedeniyle, yerel Çinli görüntüler maliyetini % 44 diğer uluslararası üreticilerin düşük.

Ayrıca, diğer ülkelerdeki maaşları yedi kez Çinli işçiye vardır. Maliyet aynı kalır, örneğin, işgücü maliyeti, sonra Çin görüntüler için tüm maliyeti 17 oranında daha düşük olacaktır. Ürünler boş dolapları, çelik çerçeve, PCB, seviyorum ve diğerleri Çin ve diğer ülkeler arasındaki büyük fiyat farkı yok. Bunun üzerine, tasarım maliyetiyle içinde yerel Çin ürünleri % 30 - % 50 maliyetidir bu diğer ülkelerin. Çin LED ekran ihracat % 17 KDV iadesi oranı tadını çıkarın. Hükümet daha fazla bir damla maliyet desteklemek için tahmin edilmektedir.

Diğer ülkelerin pazarlara genişletmek iken Çin pazarına sınırlamalar deneyimleri

Patlayıcı artış sonra LED ekran sektöründe 2010, tüm sanayi büyük bir düşüş yaşandı. Verilere diğer endüstri'den bakarak, bu tüm sanayi yavaşladı olsa bile, durumun ihracat iç pazarda açıkça iyi olduğu açıktı. Şirketlerin tüm yaklaşık % 30 satış gelirleri içinde bir artış vardı. Aynı dönemde, çoğu Çin yerel işletmeler için satış geliri-%10 ve % 10 arasında kaldı.

Şu anda Çin dışında sanayi için teknoloji düzeyi zaten eşdeğer. Terminal istemcileri ve aşağı akım kullanımı, Newstar Opto-Elektronik A.ş., dahil olmak üzere birçok Çinli üretici açısından ltd, biz büyük sergi merkezleri bile Pekin Ulusal Stadyumu için spor merkezlerine ve Shanghai Expo center büyük ölçekli projeleri çok tatmin edici bir performans var. Orada olmasına rağmen hala yerel Çinli LED ekranlar ve ultra yüksek uç ürünler, kenara uluslararası üreticileri tarafından görüntüler arasındaki mesafe Çin LED ışıkları kullanın görüntüler hala talepleri ulaşacaktır.

Çin yerel LED şirketler hala ürünleri daha yüksek maliyet performansı ile göre değişir de, gelecekte, ihracat iş hala hızla gelişmeye devam edecektir. Yerel Çinli Borsa şirketleri geliştirme için daha büyük bir alan elde etmek için umut dolu. Yatırımcılar hızla genişleyen ihracat işletmeler yararına olacak bağlı dikkat etmelidir.

Bir çift: Çok akıllı serisi P6 P8 P10 yeni çoklu işlevler kapalı ve açık, kiralama ve sabit yükleme, ön ve arka bakım için uygun başlattı

Sonraki: Önde gelen Çift Kişilik Hizmetleri modülü