Açık LED Display günlük bakım

Açık LED Display günlük bakım

Date:Dec 09, 2015

Açık LED ekran günlük bakım dikkat gerektiren konularda bilecek

Kullanım sürecinde açık led ekran nedenleri, su geçirmez olması gerek, toz geçirmez, ısı dağılımı, Anti-korozyon, antistatik, yıldırımdan korunma, küçük hayvanlar ve düzenli bakım ve revizyon çeşitli zarar.

1. ekran yüzeyi temiz

Uzun süre sonra LED ekran ekran vücut yüzey birikimi toz ve kirleri temizlemek için kullanın. İlk satın alma elektrolit, yüksek saflıkta distile su, antistatik sıvı, vb, küçük bir sprey Temizleme sıvısı bir temiz bez daha sonra silmek ve aynı yönde yavaşça boyunca temizlemeden önce güç kablosunu koymak gerekir. Son olarak, vakum emme ıslak su ve su işareti yıkama sonrası kullanımı.

2. bağlantı açık led ekran

Çoğu zaman, terminal güç kaynağı parçası nedeniyle sıcak ve soğuk da dahil olmak üzere gevşekliği, ısı plastik bileşenleri tarafından Ignited zaman ciddi neden olabilir için büyük led ekran yüksek güç tüketimi donanımları, durdurmak ve çalışma nedeniyle aittir. Eğer sık sık sıkılaştırma boşluk ekipman uygun ölçüde kontrol gerekir nem erozyon yoksul kişiye yol açabilir. Bağlantı elemanları, zamanlama ve sağ sağlam ve etkili sağlamak için zorla hatta olmalı.

3. açık led ekran düzeltme

Hayat led ekranın teoride 100000 saat vardır ama aslında, bir ekran ekran yaklaşık 5000 çalıştırdıktan sonra ~ 10000 saat olacak kötüleşti, sakin başladı çiçek büyümeye, ticari değeri noktasına düzeltme için bu noktada azalır.

4. bir görsel denetim açık led ekran

Görüntü aygıtı için bir görsel veya gözlem görünümünü sınayın. Ekipman yüzey hasarı iletişim dağıtım kablosu devre olmadan da dahil olmak üzere normal bir şey. Açık ekran yüzey boya ve pas denetlemek için çelik yapı. Aynı zamanda da bir düzenli olarak ısı yıldırım koruma araçları bakım için görüntülenmesini istediğiniz. Neden daha fazla teknoloji lütfen arazi üzerinde ekran için: www.newstar-led.com

Bir çift: LED ekran bilgisine

Sonraki: Tam renkli su geçirmez açık LED ekran pazarının geleceği