Doğru Bakım Servisi LED ekran daha iyi iş yapabilir

Doğru Bakım Servisi LED ekran daha iyi iş yapabilir

Date:Mar 21, 2016

2 yıl garanti satış sonrası hizmetleri tedarik Newstar-LED fabrika tarafından olabilir. Ve kullanıcı devlet çalışan LED ekran daha fazla dikkat ve kırık olduğunda LED ekran ile bakım hizmeti yapmakla ilgili doğru yolları bilmek önemlidir.

LED ekran bakım yapmak hakkında başvurulan bazı yolları aşağıda verilmiştir.

1. kulak güç kaynağı her zaman kararlı ve dokunmatik zemin olmak.

2. biz derhal yıldırım zaman güç kaynağı, güçlü tayfunlar ve diğer hava afetler kesmek gerekir. Hava normal olduğunda, LED Sreen güç kaynağı açın.

3. kuru çalışma ortamı, dolapları bir şeyler koymak gerekmez herhangi bir nem tutma. Eğer değilse, Aksesuar korozyon olacak ve kalıcı bir hasar yakında olacak. Dahili perde içinde su yok, yanıcı malzeme ve kolay iletken metal olmak tutmalı kısa devre önlemek ve kaza yangın için kuru.

4. Eğer su getir lütfen güç kaynağı kesilmiş dolapları, içine ve profesyonel LED ekran mühendis ile temas hemen, bu vücudun içinde ekran olabilir yeniden kurudur.

5. doğru geçiş sırası LED ekran. Açın: ilk olarak, bilgisayarı açtıktan ve LED açmak ileri görüntüleme. Kapamak aşağı: LED kapatma ekran ve sonra bilgisayarı kapatın.

6.-den sonra uzun bir çalışma süresi, ekran ihtiyacı temizlenmeli, toz uzun süre parsel yüzey izlerken etkisi etkilemek için önlemek için. LED ekran yüzey edemiyorsam doğrudan silmek için ıslak bez kullanın, ancak silmek için alkol kullanın veya fırça, süpürge toz temizlemek için kullanın. Ekranı temizlemeden, anction hafifçe LED ekran vücut yaralanma olasılığı kontrol etmek mümkün olduğu kadar bezle olmalıdır.

7. yağmur mevsimi, LED ekran kapatılmalıdır ve haftada bir kez bir dinlenme için çalışmamaya. Ayrıca ekran kullanılması gerektiğini ve 2 saatten fazla her ay aydınlatma.

8. açık LED çelik yapı istikrar kontrol düzenli olarak görüntülemek ve güç kablosu tedarik güvenliği emin olun, derhal ne zaman zarar kadar onarım olmalıdır.

9. güç kaynağını sık, aşırı gerilim akım etkisini önleme kesme. Aşırı akım önlemek, güç hattı Isıtma çok büyük yük oranıdır, LED boru çekirdek hasar olacak ve thent ömrü wll kısa. Sökmeye ve ekran splice izin verilmiyor!

10. kontrol sistemi, kutusu, güç dağıtımı kabine, bilgisayar ve diğer ekipman ile klima ve küçük toz, kontrol sistemi havalandırma olabilir sağlamak Emanet Oda yerleştirilmesi gerektiğini ilgili ve iyi çalışıyor gönderme de dahil olmak üzere.

11. dahili tel profesyonel kişi tarafından elden.

12. özellikle yaz her yıl gelirken Klima, fan ve vb görüntülenmesini sağlamak için uygun kullanılabilir gibi önceden Soğutma Ekipmanları kontrol etmeliyiz çevre whith uygun sıcaklık çalışma.

LED ekran hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin, biz newstar başkanlığındaki ekip mühendis yardım ve destek için bir zevk vardır.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Bir çift: Uygulama ve küçük piksel LED ekranlar geleceği

Sonraki: NEWSTAR LED ekranlar hakkında