LED işaretleri için en uygun iletişim yöntemini seçme

LED işaretleri için en uygun iletişim yöntemini seçme

Date:Aug 17, 2015

LED tabela, işletmeler ve kuruluşlar için önemli iletişim yoludur. Bir dijital işareti sahibi olarak, iletişim veya içerik görüntülemek için teslim etmeyi biliyor musun esastır.

LED dijital ekran ile iletişim kurmak için çeşitli yolları vardır. Anlaman gereken önemli bir faktör için gerekenler ekranın belirli yükleme türüne bağlıdır 's. Bu uygulama için doğru teknolojiyi seçmenize yardımcı olacaktır. Elektronik ileti Merkezi üreticileri bazı veya tüm bu iletişim yöntemleri ile onların göstermek sağlayabilir.

Bu iletişim yöntemleri olabilir: sabit kablolu veya kablosuz

Sert kablolu iletişim MethodsLED işareti iletişim yöntemleri

LED işaretleri genellikle kablolu geçmişte vardı telefon modemleri veya seri kablo kullanarak. İşaret kadar gelişmiş değildi ve orada daha az veri işareti için gönderilen bu yana daha önce bu yöntemi kullanıldı. İleri teknoloji gibi gerekli daha büyük dosya boyutları imzalar. Telefon ve iletişim araçlarının seri kablo Ethernet ağ kablo veya Fiber optik tarafından değiştirildi. Ethernet ve Fiber optik büyük seçenekleri fabrika üretim yerleri gibi özel durumlarda ise yöntemi, kablolu standart haline gelmiş.

1. Ethernet TCP/IP

TCP/IP Ethernet ağı üzerinden en yaygın iletişim yöntemidir.

Bu yöntemi kullanır Ethernet iletişim kartı bilgisayarınızda yüklü ve LED göstermek ile iletişim kurmak için kullanılan. Çoğu LED işareti üreticileri bu türde bir bağlantı olmadan özel bağdaştırıcıları sunuyoruz. Genellikle duvara monte işaretler ve sokak işaretleri bina ya da ağ atmak yakın olan için kullanılır. Ethernet TCP/IP daha Fiber optik daha dayanıklıdır.
Önerilen kullanım:

Ethernet kablosu fazla 300 ft uzunluğunda olmamalıdır. Mesafe 300 metreden fazla ise, bir Ethernet HUB veya Switch bağlanarak genişletmek.

2. fiber optik kablo
Fiber optik ışık LED tabelaya bilgisayarınızdan bilgi göndermek için kullanmak fiber optik kablo kullanan bir iletişim yöntemidir.

Fiber optik uzak mesafeler gitmek ve daha düşük bir iletim gecikme var. Ancak, riskli ve pahalı çalıştırmak ve onarmak bu. Askeri yönlendirmeleri genellikle bu iletişim yöntemi kullanın.

Önerilen kullanım:

40 mil ile tek modlu ve Multi-tarz kullanarak 10 mil uzaklıkta.
Büyük dosyaları hızlı bir şekilde göndermek için yüksek hızlı iletişim
Ne zaman bir şirket geniş ağ tabelaya erişmeniz gerekir
Ne zaman sen lüzum orta maliyet ve yüksek hızlı iletişim yöntemi

3. telefon Modem
Telefon Modem telefon hattına işareti ile iletişim kurmak için kullandığı bir iletişim yöntemi değil.

İletişim hızı modem tarafından kontrol edilir ve telefon hatlarını bütünlüğü üzerinde bağlıdır. Telefon şirketi genellikle bu erişim için bir ücret almaz. Telefon hatları yakınındaki işareti olup olmadığını denetlemek için yerel telefon şirketinize başvurun. Bilgisayarınızı da LED oturum erişimi için bir harici telefon modem gerektirir.

4. seri kablolar

RS232: RS232 bir iki-tel iletişim yöntemidir. Bu kullanımı yüklemek kolay ve basit bağlantı sistemidir. Yalnızca bir LED ekranı bilgisayara bağlandığında kullanılır.
Önerilen kullanım:
Ne zaman bilgisayar ve LED ekranı arasındaki uzaklığı 50 metreden az (15 m)
Bir dizüstü bilgisayar kullanarak işareti ile iletişim kurarken.
İletileri, değil büyük dosyaları gönderirken
RS485: RS485 da bir iki-tel iletişim yöntemidir. Bu çeşitli LED belirtileri bir bilgisayara bağlanabilirsiniz. Bu bağlantı basit, kolay kullanım ve yükleyin. Çoğu bilgisayar bu bağlantı olmadığı bir dönüştürücü kullanımı gerektirir.

Önerilen kullanım:

Ne zaman 5000 metreden az (1500 m) 50 feet büyüktür ama işareti ve bilgisayar arasındaki mesafedir.
Yalnızca iletiler gönderirken
Ne zaman birbirine bağlayan tek bir bilgisayar kullanarak görüntüler
Kablosuz iletişim yöntemleri

Kablosuz iletişim en iyi 100-200 metreden daha yakın mesafede iletim noktası bir uzaklıktadır LED ekranlar için kullanılan. Site hattı ile hiçbir duvar veya bina radyolar arasında açık olmalıdır.

Bu yöntemi uygulamak için maliyeti düşük bir altyapıya sahip. Kablosuz iletişim yöntemleri LED tabela için fiyat, güvenilirlik ve yetenekleri değişir.

Sık karşılaşılan frekans:

900 Mhz: daha uzun mesafe ama daha yavaş veri hızı
2.4 Ghz: Standart WiFi frekans
5 Ghz: daha yüksek veri hızı ve daha güvenli

1. radyo frekansı

Radyo frekansı, 900 MHz aralığında işlem yapan modemler kullanılır. Bilgisayarına bağlı oturum açma bulunduğu bir alıcı verici oluşur. Bu yöntem için açık uygulamaları önerilir. Yükleme türleri geniş bir dizi sağlar ve does değil istemek toprağa yüklenecek bir kanal beri pek çok üretici bu yöntemi tercih ederim.
Önerilen kullanım:

Açık bir görüş verici bilgisayar ve LED oturum arasında olmalıdır.
İletim mesafesi 2 mil kadar destekler.

2. Kablosuz Ethernet
Kablosuz Ethernet bazen WiFi ya da bir köprü adı verilir. Bu yöntem genellikle bir veri şifrelemesi veya ağa erişmek ve yetkisiz erişimi engellemek için anahtar vardır.

Bu yöntemi kullanırken, bir site anket Kablosuz Ethernet düzgün çalıştığından emin olmak için gereklidir. İşareti yok aşırı müdahalelerden verici konumuna olmalıdır.
Önerilen kullanım:

Ne zaman büyük film veya resim dosyalarını tabelaya göndermek için yüksek hızlı bağlantı gerekir.
Tabela birkaç bilgisayarlardan veya şirket geniş ağ üzerinden erişilebilir.

3. hücresel Modem
Hücresel Modem yöntemi popülerlik kazanıyor ama bu hala sık sık kullanılıyor değil. Bu akıllı telefon olarak aynı verileri ağ üzerinden erişim oturum sağlar (3g, 4g, LTE, vs.). Hücresel sinyal güçlü ve kullanılabilir olduğu sürece bu her yerde ayarlanabilir.

Bu yöntemi kullanarak, bir kablosuz taşıyıcı ile "Veri sadece" aylık planı gereklidir. Kablosuz taşıyıcı sonra bir dış Internet sağlayacaktır hücre Modem (ATT, Verizon, T-Mobile, Sprint) kullanacağı IP adresi. Bu hücre Modem güvenli bir yönlendirici kullanarak oturum bağlıdır. İletileri imzalamak için benzersiz IP adresi kullanılarak gönderilir.
Önerilen kullanım:

Ayetlerine için site dışında ve uzak konumlar kontrol.
Bir bulut tabanlı içerik yönetim sistemi için.
Sonuç olarak

İletişim oturum için önemlidir. Artılarını ve eksilerini bir karar vermeden önce her yöntemi kullanarak anlamak. NEWSTAR-LED ile belgili tanımlık en iyi olanaklı eriyik ve ekipman almak emin olmak için başvurun.


Bir çift: LED Dijital Tabela içerik yönergeleri

Sonraki: Ücretsiz