Çin LED ekranlar git yaşa Brezilya Dünya Kupası 2014

Çin LED ekranlar git yaşa Brezilya Dünya Kupası 2014

Date:Aug 18, 2015

Resmi olarak 13 Haziran 2014 São Paulo adlı başladı Brezilya Dünya Kupası 2014 doruk giriyor. Bu yılki oyun son Dünya Kupası şampiyonu İspanya oyundan çaldı beri ilginç bir dönüş aldı. Futbol ulus Brezilya spor küresel ev sahipliği yaptı beri altmış dört yıl geçtikten. Her ne kadar Çin futbol takımı bu yıl Dünya Kupası diskalifiye edildi, Çin yapımı LED ekranlar başarıyla "ön sırada koltuk" dünyanın en iyi spor etkinliği için kazandık.

Brezilya Dünya Kupası başka bir yeni adım yürüyüş Çince LED ekran getiriyor, bu spor olay yakında insanlar "made China" kabul izin. Çin LED ekranlar ünlü tüm dünyada Şimdi, ne zaman ve her yerde Brezilya sokakta yürümek, tutkulu insanlar her zaman seni tanımak ve söylüyorlar: "Merhaba, sen Çin'den, senin gibi benimle bir fotoğraf çekmek ister misiniz?" ve o anda gurur adlı bir duygu kendiliğinden derin kalp yayar.


Ancak Çin borsa her zaman nerede bırakmak için borsa eğilimi "Dünya Kupası laneti," acı. Genellikle gününde bir popüler spor olaylarının, hisse senetleri birim düşüşler, ticaret ve hisse senedi fiyatları yaklaşık yüzde 60'ı düşme eğilimindedir ama bir gün spor olayından sonra stok ticaret ve fiyatları, QF Menkul Kıymetler analisti Qinsheng Shi dedi rebound.

Yeni LED veriler, Çin LED görüntüler dışa aktarma ölçek sürekli Yükselen trend olabilir Çince LED görüntüler etrafında seyahat ve dünyayı aydınlatma ortaya çıkarır!

Bir çift: LED ekran tarama modu nedir?

Sonraki: Alışveriş Merkezi, Varşova, Polonya için yeni LED ekran projesi