CCTV Will kullanım yeni stüdyo HD LED ekran ile

CCTV Will kullanım yeni stüdyo HD LED ekran ile

Date:Aug 17, 2015

Ünlü Amerikan iş dergisi "Fast Company" son röportaj stüdyo tasarımcısı Jim Fenhagen, ünlü Amerikan stüdyosu tasarım uzmanı olarak, COLBERT REPORT, DAILY SHOW, MARTHA STEWART ve diğer iyi bilinen programlar iç tasarım katılmıştı. Son zamanlarda, yeni CCTV (Çin Merkez televizyonu) studio tasarlanmış, bu stüdyo 2014, Bahar ameliyat olacak öncelikle CCTV akşam haberleri için saat 9 ' uygulanabilir.

Jim Fenhagen göre ortaya bu yeni stüdyo en son, ultra-yüksek çözünürlüklü LED teknolojisi kabul edecek, öğrendim ekran sadece 2,9 mm piksel aralığı, daha önce de en yüksek piksel çözünürlük 4 mm, tüm stüdyo en büyük vurgulamak haline gelir, Ayrıca bunun anlamı ise CCTV studio LED ekran benzeri görülmemiş bir netlik ulaşacak.

Jim Fenhagen pahalı olmasına rağmen ABD haber stüdyo teknoloji henüz henüz bu seviyeye ulaştı, CCTV studio Amerika'nın gelecekteki tasarım yönü olacak dedi.

Buna ek olarak, stüdyo da CCTV haber izlerken bir yarı-açık ofis olacaktır, seyirci ile cam duvar tarafından 75 kişi kapasiteli newsroom görmek mümkün.


John Amos Comenius Optronics Polonya Varşova'nın en son projesi

7 yıl, yeryüzünde sürekli çaba, ayak sesi Newstar LED Display gider ile en güvenilir LED ekran ortak, biz her zaman itaat gibi pazarlama felsefe bu müşterinin Tanrı, onları % 100 memnuniyet hizmet sunuyoruz.

Polonya, müşteri için bir LED ekran çözümü kozmetik shoppe aydınlandı ve dükkan daha renkli ve çekici, burada gidelim ve Newstar çekici LED görüntülemek sağlanan son zamanlarda Newstar vardır.

Kapalı P4 LED görüntülemek için alışveriş merkezi Polonya Varşova
Piksel aralığı: P4
Modül boyutu: 128mm * 128mm
Her ekran boyutu: W1.152m * H2.944m (genişlik-9pcs, yükseklik-23pcs)
Toplam: 4 ekranlar

Buna ek olarak, site üzerinde yüklemek ve ekranları yanı sıra diğer teknoloji sorunları düzeltmek için yardım bitmiş görüntü çok iyi yükseltir Polonya mühendislerimiz gittiler, çerçeve gerçekten açık ve parlak renkli, bu yüksek tanımlı oyun resim ve video, müşteri ne zaman çok memnun ve ekran ve bize hakkında.

Bir çift: Alışveriş Merkezi, Varşova, Polonya için yeni LED ekran projesi

Sonraki: Piksel aralığı mesafe ve görüntüleme mesafe ilişkisi