Yeşil LED ekranlar ile olmak

Yeşil LED ekranlar ile olmak

Date:Aug 17, 2015

LED tabela kullanarak çevre politikalarını genişletmek modern işletmeler için harika bir yoldur. LED teknolojisi geleneksel ışıklı tabela neredeyse her açıdan daha üstün ve önyükleme için yeşil.

LED ekranlar yeşil faydaları bir göz atalım!

Düşük enerji maliyetleri: geleneksel bir LED dizi karşılaştırılabilir bir akkor ampul ve önemli ölçüde az flüoresan veya neon ampul de olarak yaklaşık 1/10 kadar güç kullanır. Aşırı ısı olarak harcanan enerji hemen hemen hiçbiri ile LED işaretleri son derece verimlidir.

Daha uzun katlanacak: LED ortalama 35.000-50.000 saat tahmini bir ömrü vardır ve bu sadece bir LED ışık için özgün şiddeti % 70 solmaya sürdüğünü. Katlanacak LED ekranlar için 100.000 saat için karşılaştırılabilir tabela daha önemli ölçüde daha uzun bir hayat vererek derecelendirilmiştir.

Daha kolay temizleme: gaz tabanlı ampuller, hiçbir riski onları dışarı sızıntı tehlikeli kimyasalların ve ortamına, keskin parçaları kırmak son derece zor onlar ve orada da onların inşaatta istihdam hiçbir tehlikeli madde. LED öğeleri bile geri dönüştürülmüş olabilir!

Daha iyi bir görünürlük: düşük enerji maliyeti ve basit inşaat için bir kalite tradeoff olduğunu merak ediyorsan, orada değil. LED ekranlar her şeyin üstüne daha iyi görüş var.

Hükümet hibe mevcuttur: devlet ve iş bölgesinin bağlı olarak, hükümet için hak kazanabilirsiniz hibe ya da karbon kredisi yeşil teknolojileri benimsemeye teşvik etmek istedim. Bunu araştırmak! Kazanırsanız, maliyetlerinizi daha da azalacak.

Daha kolay bakım: bir LED oturum yüklendikten sonra çok az bakım gerektirir. Beklenmedik bir şekilde bir kaç bireysel LED Işıklar sönünce bile, her ekran yüzlerce veya binlerce LED kullandığı için zar zor genel olarak ışık kapasite etkiler. LED işaretleri uzaktan de, gaz ve insan gücü maliyetlerini azaltarak güncelleştirilebilir.

Tüm bu en çok bir sonuç ekler: zevk konum bile gibi faydaları daha parlak, daha iyi tabela, görüntü yatırım ROI hızlanan! Eğer isterseniz bu daha fazla keşfetmek, sadece ne kadar para ile LED yeşil giderek kaydedebilirsiniz görüntüler gösterir Bu etkileşimli web app kontrol edin.

Herhangi bir diğer sorum yararları hakkında LED Dijital Tabela yok veya sadece daha nasıl LED'ler ile yeşil gidiş para kaydedebilirsiniz hakkında görmek istiyorum, sadece bize ve gereksinim duyduğunuz bilgileri almak emin olacağım.


Bir çift: Nasıl LED sürücü IC seçilir?

Sonraki: LED perde Belediye kullanma