Uygulama ve küçük piksel LED ekranlar geleceği

Uygulama ve küçük piksel LED ekranlar geleceği

Date:Dec 17, 2015

Uygulama ve küçük piksel LED ekranlar geleceği

Video konferans salonu "uzun" peşinde, her ne kadar son yıllarda olgun teknoloji sayesinde bu fırsat kazanmak için küçük piksel LED ekran üzerinde devam video, ancak, çoğu kuruluş için Toplantı fiyat kesmek için hala "iyi at yeni iyi eyer" tasarım konsepti, doğa "uzun" de karşılık gelen konferans Oda Özellikleri doğrultusunda önemli bir yatırım kuruluşudur , sonuç olarak, video konferans sistemi görüntüleme terminal iyilik büyük ekran, sadece pratik uygulama talep gerekliliği, aynı zamanda kurumsal donanım özellikleri mükemmel görüntü yükseliş aracılığıyla. LED toplantı odasına mükemmel bir fırsat sağlar küçük aralığı için mükemmellik peşinde olduğunu.

DLP EKRAN DUVARHD LED EKRAN DUVAR

Doğum tarihi beri LED arasındaki küçük mesafe geleneksel sıvı kristal Uçbirleştirme, meydan okuma, birleştirmek DLP için kapalı uygulama pazarı için en etkili araçlar olarak geleneksel LED üreticileri ve video konferansı uygulama düzeyi için tepki için bu gibi üretici çok kızgın, küçük LED sorunsuz ekran, Gao Liangke, kendisiyle aralığı arc tasarım benzersiz özellikleri, - dolamışlar öncül "Qing" Bak sağlamak , esnek karşılamak Toplantı Salonu, kurumsal kişiselleştirilmiş ihtiyaçlarını kendi popülerlik için önemli bir neden olduğunu.

(Shenzhen Newstar Optoelektronik, LED, led ekran, led reklam panoları, led kafes, led video duvar, spor led ekran, led işaretleri, led perde, Kiralık led ekran, sabit açık led ekranlar görüntüler satın almak için Ltd Şti için hoş geldiniz)

Video konferans ile veya küçük piksel LED ekran Pazar Geliştirme önemli atılım içine. Modern iş konferans odaları, büyük video konferans salonları, özellikle büyük şirketlerin sadece toplantı vardır, personel eğitimi ve dış iletişim işlevi, müşteri karşılama, iş anlaşması, doğrudan tasarım iç diğer fonksiyonları etkiler Kurumsal İmaj, bu nedenle, kurumsal yatırım hiçbir çaba bağışlarım, hiç şüphesiz bir tipik uygulama etkisi en yüksek olduğu. Küçük aralığı LED uygulama promosyon ile son derece Birleşik bir arz ve talep oluşturmuştur.

(Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd olduğunu üstünde görüntüler LED, led ekran, led reklam panoları, led kafes, led video duvar, spor led ekran, led işaretleri, led perde, Kiralık led ekran, sabit açık led ekranlar üretici, tedarikçi Çin)

Sonra kavramını popüler aşırı sinirli, satıcı düzeyinde olup olmadığını veya son kullanıcı düzeyinde, LED, gelecekte, sanayi uygulama popularization gelişimi arasındaki küçük mesafe adamış dikkat anahtarı haline gelmiştir. Projeksiyon dönemi ağ analizi, LED arasındaki küçük mesafe maliyetini yakından çekirdek teknoloji geliştirme, genel pazar büyüklüğü ve keskin bir düşüş kısa sürede ilgilidir, üreticileri için zor bir atılım içinde belgili tanımlık çarşı içinde erken istersen,-ecek var olmak "uygulama etkisi ilk etapta amaçlayan kişi", , yüksek tolerans giriş ücreti için belli ki, video konferans Oda uygulamasının tipik bir özelliği vardı.

(Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd olduğunu profesyonel LED görüntüler, led ekran, led reklam panoları, led kafes, led video duvar, spor led ekran, led işaretleri, led perde, Kiralık led ekran, sabit açık led görüntüler inShenzhen)

Uygulama küçük aralığı LED promosyon büyümesi için geniş alan sağlar, oluşmuş büyük arka planını sosyal informatization, Bitirim bina yapmak kurumsal video konferans bu ölçek düzeyi uygulama Pazar bir önemli breakthrough.2014 LED ekran piyasa talebi yeni dinamik hava her zamanki çimlenmesi daha, ama fiyat da kader kaçış zordur olacaktır ,


LED ekran kurumsal yuvarlak daha acımasız nakavt karşı karşıya gelecek. Rekabet içinde belgili tanımlık çarşı evrim, LED fiyat, ama donanım ve yazılım kapsamlı gücü açısından kurumsal PK kalmak istemiyor görüntüler. Küçük aralığı ürünleri şüphesiz olacaktır ortaya çıkması pazara yeni canlılık enjekte etti ve yenilikçi bir teknoloji tam olgun, küçük boşluk olmadı ya da yeni bir yükseltme işlemi girerek LED ekran ışıkları size eşlik edecek.

Bir çift: Dünya'yı kurtarmak için: parası küresel LED ekran piyasadan talep için enerji tasarruflu

Sonraki: Doğru Bakım Servisi LED ekran daha iyi iş yapabilir