NEWSTAR LED ekranlar hakkında

NEWSTAR LED ekranlar hakkında

Date:Dec 15, 2015

LED ekranlar ve LED Video duvar nedir?

LED ekranlar, hem kapalı hem de açık uygulamalar için uygundur parlak, net görüntüler makyaj için piksel oluşturan küçük kırmızı, yeşil ve mavi LED (ışık yayan diyot) yüzlerce bir dizinin oluşur.

(Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd hakkında daha fazla bilgi Hoşgeldiniz!)

Modüler bir formu kullanarak, ekranları neredeyse herhangi bir boyut için 3 m x 2 m--dan ilâ inşa edilebilir 10 m x 10 m ve bir bilgisayarda görülebilir bir şey görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraf fotoğraf ve grafik, animasyon ve canlı video görüntülerini. Bu kendi başına dikkat çekiyor ve farkındalık yaratır. Olay ticker kasetleri bile seyirci ve kamuoyuna sürekli güncellemeleri görüntülemek için dahil edilebilir.

LED ışık yayarlar yerine gibi o yansıtmak, parlak gün ışığı altında projeksiyon için açık görüş gibi diğer teknolojileri için üstün olduklarından. LED ekranlar geniş bir görüş açısı, geniş kitlelere veya maksimum kapsama gerekli olduğu için temel vardır. Elektronik bir diyot olmak, LED'ler hızlı hareketli görüntüler için gerekli olan geçiş işleyebilir ve onların renk orada geçerli bir düşüş olmalı gevşek değil.

Ekranları farklı olaylar, istifleme ve mobil römork birimleri topraklamak için büyük truss uçakla ekran uyacak şekilde pek çok farklı şekillerde dikilmiş olması.

Ne yapacağız?

Ne olursa olsun senin olay profesyonel LED ekranlar

Profesyonel LED ekranlar bir modern bir olay bir yıl gone yanında kenara en önemli faktörler vardır.

TV ya da plazma ekranlar burada bahsetmiyoruz. Profesyonel, büyük, kupür-kenar LED arka planında ve özellik alanları, bazen anılan bahsediyoruz
için LED perde veya LED matris'ın, olarak büyük ölçekli gösteren X-Factor gibi üzerinde görüldüğü gibi.

Bazı insanlar onları LED duvar de, bazı insanlar onları Video duvarları, ama bir şey kesin de... Onlar gerçekten etkileyici bir özellik herhangi bir olay vardır.

Biz bu olaylara her türlü sağlayan deneyim zenginliği ve ihtiyaçlarınızı tartışmak ve herhangi bir sorunuzu cevaplamak mutlu olurdu.

Biz bir kullanım alanına için LED ekranlar sağlar ve hem kapalı hem de açık olaylarına hitap edebilirsiniz. Bazı tipik kullanım alanları kurumsal etkinlikler, pazarlama olaylar, High-End konferanslar, festivaller ve diğer canlı müzik olayları içerir.

Bu ekranlar birçok amaç için kullanılabilir ve ya içerik veya birçok içerik türleri için faydalanılan tek bir türü adanmış.

Bir sahne fon olarak kullanılabilir veya olarak bir kenara ekranlar sahne ve farklı türdeki içeriği bir reklam alanı sunmak veya olay, canlı bir yakın çekim yem sunmak için mevcut olabilir veya alternatif olarak olay içerik tamamlayıcı çarpıcı Görseller görüntülemek için.

İçerik & Teknik hususlar

LED Video ve Efekt Display her tip ve büyüklükte etkinlikler için giderek daha popüler hale geliyor bir alan, ve bu nedenle pek çok yenilik bu alanda her yıl yapılır.

Biz tam olarak kabul edilen kendimizi yalnızca en üstün hizmeti sunmak için var ve biz emin gibi hisselerimiz LED ekran teknolojilerinin son gelişmeleri karşılamak.

Bizim LED ekranlar gibi HD Hippotizer tüm canlı yayınları ve içerik gereksinimlerini yönetmek için bir HD medya sunucu paketi ile sağlanır.

Ayrıca nerede son CGI teknikleri kullanarak özel içerik tasarlayacak bir profesyonel özel içerik oluşturma hizmeti sunuyoruz. Sağladığımız ekranlarının aralığı nerede seyirciler yakın çekim veya daha uzakta olabilir daha büyük ve daha küçük mekanları için uygundur.

Böylece, görsel açıkça herhangi bir görüntüleme mesafeden görülebilir bir 2.08 mm adım ekranlarından 12,5 mm pitch sağlayabilir.

Daha fazla bilgi için veya gereksinimlerinizi görüşmek üzere, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır üyesi olan ekibimiz, lütfen.

Olaylar profil artırmak istiyorsanız, Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd insanlar size en iyi sağlamak yardım etmeye hazır bir ekibe sahiptir.
senin olay için kapsama. (www.newstar-led.com)

Bir çift: Doğru Bakım Servisi LED ekran daha iyi iş yapabilir

Sonraki: Yeni geliştirilmiş---Fantasy serisi LED ekran