2016 LED ekran pazar fırsatları

2016 LED ekran pazar fırsatları

Date:Sep 19, 2016

1. küçük piksel aralığı Pazar

Geleneksel led ekran, teknik, küçük aralığı görünümünü göre üretim ve araştırma yetenekleri yüksek gereksinimleri andamp var; eşik. Şu anda bir küçük adım iş işletmeler, büyük şirketler, özellikle listelenen şirketlerin en önemli bazı güçlü genel gücünü daha fazla dahil. LED ekran yaygın televizyon stüdyosu, Genel Güvenlik Merkezi, konferans salonları, izleme için kullanılan küçük saha askeri komuta merkezleri.


2. kiralama pazarı

Uygulama çoğu sahne arka planını vb parti. Tesis içi canlı ve replay, koltuk kısıtlamaları ihlal olabilir, defa sahne uzak seyirci açıkça performans Sahne Alanı'nda mükemmel bir görsel şölen veren yüksek kaliteli ses ile kombine bir ivme muhteşem, son derece bulaşıcı bir atmosfer, oluşturma görebilirsiniz. Ana uygulama alanları akşam konser, olay, tiyatro tiyatro, televizyon ve diğer yüksek kaliteli eğlence vardır.

3. açık medya pazarı

LED ekran benzersiz avantajları ile yavaş yavaş geleneksel reklam panoları, ışık kutuları yerine vs, medya sektöründe yeni bir güç haline gelmiştir. Son yıllarda, daha sıkı reklam ekran konumunu, onayı ile genel denetim, kısır fiyat rekabeti, kar marjları ve diğer faaliyet gelirleri hesabı paragraf duruma azalan ilk satır pazarda kötüleşiyor. led ekran açık medya şirketleri canlı Pazar ve daha da geliştirilmesi, doğal avantajları korumak istiyorsanız sadece aynı zamanda evrensel uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için ürün standardizasyonu güçlendirmek için bir benzersiz ve yenilikçi, ama yok veya yakın Pazar rekabetçi farklılaşma müşteri uygulaması parçasını oluşturmak. Bina binalar, Simgesel Yapı binalar, yoğun sokakları, tren istasyonları Havaalanı, Alışveriş Merkezi, Plaza Park topluluklar büyük LED ekran reklam medya kullanım alanları vardır.


4. kapalı ekran Pazar

Perakende sektöründe perakende sanayi bilgi gereksinimlerini hızlı artış, kullanıcılarının Internet öğesinin hızlı penetrasyon ile daha fazla insan yardım ekran mağaza mal ve marka ekran, interaktif tüketici deneyimi ve büyük veri analiz neden fark başlıyor. Şu anda, Pazar temelde doymuş katmanı şehirler, ikinci ve üçüncü katmanını şehirler belirli bir market, şiddetli fiyat rekabeti. LED kapalı göstermek perde perakende satış mağazaları, süpermarketler, büyük medya şirketleri, sinema salonları ana uygulama alanlarında için güvenli.Gelecekte olarak Chinaand #39; s ekonomi büyümeye devam ediyor, artan dış göstermek propaganda, led ekran endüstrisi için talep olacak daha fazla talep, daha yüksek çözünürlük, daha gerçekçi renkler. LED ekran sanayi-ecek kesinlikle var olmak daha iyi, Chinaand #39; s elektronik endüstrisi dünyanın doğru hareket devam eder.


Bir çift: LED mesaj okuyucu bölümler: şehir Criers Modern çağın

Sonraki: Altı LED ortaya çıkan eğilimleri Çin'in 13 beş yıllık planı görüntülemek