yaratıcı LED ekran

Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd bir yüksek kaliteli ve profesyonel esnek led ekran, esnek led ekran, eğri led ekran, eğri ekran, yaratıcı led ekran, yumuşak led ekran manufactuerer China.Welcome toptan esnek led içinde bizden led ekranlar. Sen-ecek almak en son ve kapsamlı esnek led çözümleri temas ile servis ekibimiz satırda görüntüler. Ayrıca göstermek için bir pencere sanatsal dekorasyon olabildiğince esnek led ekranlar Bar, sergi etkinlikleri Müzesi'nde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd profesyonel led ekran üretim fabrikası Çin'ile esnek led ekran, eğri led ekran, yaratıcı led ekran üretici, tedarikçi götürüyor. Biz her zaman profesyonel esnek led ekran çözümler, yaratıcı led ekran uygulamaları müşterilerimize sunmak için adanmıştır. Hoş geldiniz bizi esnek led ekranından Mefruşat.

Neden ihtiyacımız esnek led ekran (veya kavisli ekran led)?

Sanatsal ihtiyaçlarını ve dekorasyon

Günümüzde birçok Mimarlar onlar (kavisli led göstermek) kullanımı esnek led ekran yerine düz ekranlar daha iyi uyum onların bina mimari tercih bakmak onların binalar daha çekici ve benzersiz, yapmak istiyorum. Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd kolayca herhangi bir duvar şekle normal Led ekran tüm özelliklerini koruyarak takılabiliyor devrimci bir "Esnek" modülü geliştirdi.

Esnek modülü

     

Herhangi bir metal yüzeye eller ve herhangi bir şekil yapmak bizim kauçuk led modülleri manyetik bağlantı noktalı oluşan severim. Şaşırtıcı desen ve tasarımları, eğri oluşturmak, yuvarlak, şekil ücretsiz. Mevcut 3.mm,4mm. 5mm adım, konserlerde, TV stüdyoları, sahne arka plan, Dekorasyon, sergiler Kiralama üzerinde kullanım için idealdir.

Esnek led ekran özellikleri:

1. bizim esnek ekran kaliteli smd LED bir güzel ve net görüntü, tıpkı normal bir video ekranında gösterilen bir özel kauçuk modülü entegre yapılır
2. fazla 1200 Hz yenileme hızını ile görüntü titreşimsiz, profesyonel uygulamalar için uygun.
3. hafif ve küçük birimdeki: yumuşak esnek LED Display 20 m2 üzerinde nakliye ücretleri tasarruf bir uçuş durumda Paketli.
4. hızlı, kolay ve değil pahalı Kurulum: 20 m2 adil lüzum zaman ve emek tasarrufu olan yarım saat alır.
5. ekran perde kapalı yağmur geçirmez, uygulanabilir olmak kaplı özel plastikten yapılır ve out.
6. bu daha uygun daireler, sütun, elipsler, üçgenler vb gibi düzensiz şekiller her türlü için yapım, esnektir.

7. çok uzun ömür (10 yıldır), bakım ihmal edilebilir ve kolay.

Uygulama

NEWSTAR'ın esnek led ekranlar Bar, sergi etkinlikleri Müzesi'nde yaygın olarak kullanılan, TV stüdyosu, Casino, mimari tasarım, sahne alanı göstermek, Alışveriş Merkezi, Cometic, perakende alışveriş vb için bir pencere olarak gösterilmesine ve sanatsal dekorasyon.

Sorgulama