Ana sayfa > Bize ulaşın > SSS

Özel modüler LED ekranlar ve Video duvarlar inşa


NEWSTAR LED LED teknolojileri son Teklifler ve video görüntüler. Kullanılabilen stok onların çeşitli Newstar bazı en büyük ve en kapsamlı gösterir ülke çapında hizmet vermek LED sağlar. Newstar LED LED geniş aralığı seçenekleri, güvenilir hizmet ile birlikte yeni HD LED teknolojisi de dahil olmak üzere sundukları çünkü onların vizyon ulaşmanıza yardımcı olmak için olay üreticileri güveniyor.

Açık konserler

Gündüz görünür Video-Bring canlı ben-MAG için etkinlik boyunca sponsorluk gelirleri artırmak için sponsor video içeriği ile karışık
ile eğlenceli seyirci konum. Tam fotoğraf makinesi üretim ambalaj kullanılabilir.

Özel Yapim boyutları-olursa olsun ne kadar büyük senin olay hedef kitlenizi için herhangi bir boyutta ekran tasarım.

Esnek kurulum-Newstar LED ekranlar bir sahne çatı veya zemin-iskele üzerinde taraftar olmak ile birlikte tek başına truss asılı.
Hafif seçenekleri kullanılabilir o hileli mobil evreleme için de.

HD teknolojisine hazır! -Newstar LED yepyeni Epistar ve ulusal Star stok ile bu yeni teknoloji benimsedi. SDI veya HD silah olup olmadığını video çözünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmak.
Hava koşullarına dayanıklı - öyle ya da böyle her zaman Newstar LED ekranda eğlenceli olmak güvenebilirsiniz.

Set tasarımı

Kapalı/açık ürünler elde edilebilir – Newstar LED kapalı ve açık ürünler fromShenzhen led ekran üretim makine ve en gelişmiş LED ekran ile fabrika sunmaktadır.

Ayrıca Newstar LED her zaman ülkenin en iyi açık çözüm arayışında adamıştır.
Hafif seçenekleri – şimdi LED ülkede küçük otel balo tüm yol kadar bazı en tanınmış spor mekanları dahil olmak üzere herhangi bir mekan içinde çalışabilirsiniz. NEWSTAR LED mekan sınırlamalar herhangi bir türü için kişisel deneyim sağlayabilir.
Hayal-Let Newstar LED vizyonunuzu özelleştirilebilir ekran envanter ile elde etmek.

Fuarı/stand tasarım

"Wow" faktörü-kurulum için LED göz alıcı görünümünü eklemek. Hazırlama ürünleri yanı sıra birçok kapalı LED ekran seçenekleri vardır.
Yüksek çözünürlük – mesafe ile ilgilenen bu yüksek çözünürlüklü led ekranlar kiralama için kullanılabilir ve yaygın birçok büyük gösterileri ile ilgili bir sorun Detroit Auto Show da dahil olmak üzere ülke çapında değil.
"Uzay para"-Newstar LED stackable veya asılı olabilir LED ekran seçenekler sunar senin ayak izi en aza indirmek ve hala sizin ihtiyaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı yapısındaki.