Ana sayfa > Çözümleri > Reklam LED ekran


Reklam LED ekran çözümü

Son 10 yıldır gelişim, şimdi açtı için görüntü iyi tüm bilinmektedir. Ve şimdi birçok güncelleştirme teknoloji liderliğindeki açık hava reklamları görüntülemek için.

Açıklama:

.1 görüntü ve Video işleme teknolojisi bölüm

1. ile hassas kontrol sistemi, iç ve dış mekan, büyük işletme maliyetlerinizi azaltmak için enerji tasarrufu aydınlatma değişimine göre otomatik olarak ekran parlaklığını ayarlayabilirsiniz.

2 yüksek yenileme hızı ve yüksek gri ticari kullanım yüksek görsel kalite talep uygun resim daha gerçekçi olun.

3. reklam içeriği farklı müşteriler ve çeşitli reklam için herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

4. çift sıcak yedek fonksiyonu ile iki bilgisayar bir ekran kontrol edebilirsiniz ve bir bilgisayarı sorun olduğunda diğer bilgisayarın normal çalışma sağlamak için otomatik olarak değiştirebilirsiniz.

5. ile yüksek verimli fiber optik iletim sistemi, o-ebilmek azaltmak sinyal gecikme uzun iletim mesafesi tarafından durdurulmasına neden olan görüntü tutarlılık sağlar.

6. tüm görüntü bilgilerini uzak ağ tarafından kontrol edebilir ve ağ kentsel ve bölgesel reklamlar kümeleme elde etmek için fareyi tıklatarak ekran bilgileri değiştirin.

7. bu içeriği herhangi bir zamanda değiştirmek için tek bir yerde birkaç şehirler görüntüler denetlemenize izin veren ağ denetim işlevi destekler.

8. ile çevre izleme sistemleri, görüntü işlemi bilebilirsin ki zaman, her yerde.

9. çok fonksiyonlu kart, o açmak ve katılımsız işlevi elde yazılım zamanlama veya el ile herhangi bir zamanda ekranın dışına çevirmek.

Bölümü. 2 yapı tasarımı

1. şimdi biz-özelleştirilmiş kabine şekil ve onun yolu serbestçe eğrisi yapısı gibi açık hizmet yapısı araya
2. montaj yol bina ya da yükleme occation yapısı olarak adlandırılan

Reklam LED ekran kontrol sistemiReklam ve LED ekran sistemi Yardımcısı donatımı