2.976mm Savaşçı Serisi Kapalı Kiralama LED Ekran

2.976mm Savaşçı Serisi Kapalı Kiralama LED Ekran

Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd bir üst düzey Çin Warrior Warrior Kiralık led ekran üreticisi ve tedarikçisi, biz her zaman müşterilerimize en son sahne kiralama led ekran ürün ve çözümleri sunmak için varız. Hoşgeldiniz toptan Warrior Serisi kapalı ve açık Kiralama LED ...

Shenzhen Newstar Optoelektronik Co, Ltd bir üst düzey Çin Warrior Warrior Kiralık led ekran üreticisi ve tedarikçisi, biz her zaman müşterilerimize en son sahne kiralama led ekran ürün ve çözümleri sunmak için varız. Hoşgeldin toptan Warrior Serisi iç ve dış mekan Kiralama bizden LED Ekran. (Editör: Poppy20190515)

Neden Warrior Serisi Kapalı Alan Kiralama LED Ekranını seçmelisiniz ?

Warrior serisi kapalı yüksek kaliteli profesyonel sahne kiralama olayları led ekran, kabine boyutu sadece 500 x 500 mm, 8Kg / Panel taşınabilir hale getirir. Kabine oluşturan alüminyum döküm yapı yüksek hassasiyet elde edilmesine yardımcı olur. Akıllı kilit tasarımı hızlı kurulum yapmamızı ve sökmemizi sağlar. Dahası, farklı piksel perdesinin genel olarak modül tasarımına sahip Warrior Serisi, değiştirilmemiz için bizi yendi ve maliyet tasarrufu sağlayabilecek yeni bir kabin almanıza gerek kalmadı.

外贸 快车 2

Bakım nasıl yapılır ?

En son Warrior Series kapalı kiralama hizmet yapısı üzerinde insanlaşmış tasarıma sahip ekran açtı. Ön servis aracı ile kolayca yer değiştirebilir, modülün düşmesine ve kırılmasına gerek kalmaz.

外贸 快车 3

Warrior Series'in çekirdek teknolojisi ve avantajları

Genellikle, Canlı Gösteri Etkinlikleri için daha yüksek bir yenileme hızı (Hz800Hz) gerekir ve gri tonlamada 10Bit veya üstü gerekir. Ayrıca daha kaliteli fotoğraflar elde etmek için daha yüksek kontrast oranı sağlanacaktır.

1. Kontrast oranını iyileştirin

İyi kalite siyah ledler, yüksek kontrast oranı ve iyi bir tekdüzelik sağlayabilen World serisi tasarımına uyarlanmıştır.

2.6 mm 高 对比

2. Yüksek kaliteli Sürücü IC ve kontrol çözümü

Hayalet ve Parlak çizgi fenomeninden nasıl kurtulunacağını, yüksek kaliteli Marka Sürücü IC fonksiyonu endişenizi azaltmanıza yardımcı olur. Çözümdeki ≥ 3840Hz yenileme hızı su olmadan Canlı Şov yapmamıza olanak sağlar bayram; Dahası, en son kontrol çözümüne sahip Warrior serisi piksel-piksel parlaklığı düzeltmesini ve gri skala ayarını destekler.

3. Kalibrasyon ve beyaz Dengesi Parlaklık testi

Warrior Serisi Uygulaması

 

Mükemmel ekran kalitesi, ince ve hafif gövdesi nedeniyle, Warrior Serisi Kiralama LED Ekranları sahne kiralama etkinliklerinde, Sergilerde, Otomobil Fuarı'nda, Alışveriş Merkezinde, TV istasyonunda, Barda, Sunumlarda, düğünlerde vb.


Warrior Series 2.976mm parametreleri


P2.976


Bir çift: P3.91mm Dış Mekan LED Çözümü

Sonraki: Ücretsiz